2017 TESETTÜR NİŞANLIK MODASINDA SETRENUR İMZASI

Sırt Dekolteli Abiye Modelleri

ŞAL MODASINDA VAVİST ŞIKLIĞI

Yılbaşı Hamile Elbiseleri


2017 GELİN AYAKKABISI MODELLERİ

Ayakkabı Modelleri 09/05/2017

Her özel güne uygun tercih edilen ayakkabı ve takılar sadece o günün anlam ve önemine uygun olarak tercih edilmektedir. Gelin ayakkabısı ise de hayatınızın dönüm noktasını oluşturan düğünüzün için özel olmalıdır. O gün saatlerce ayakta durup sonrasında da düğün merasimine katılmak sizi yoracağından rahat ve sizi tüm gün idare edecek model tercih etmelisiniz. Gelinliğinizle uyum içerisinde olması tercih etmeniz konusunda oldukça önemlidir. Ayakkabı tercih ederken özellikle platform topuk olan modelleri mutlaka incelemelisiniz. Rahatlık ve topuk boyu bakımından partnerinize uyumlu görünmenizi sağlayacaktır.

Her yıl değişen modaya uygun tasarımların vitrinlerde yerini alması fikir açısından işinize yarar. Rahat etmek ve şık görünmek istiyorsanız 2017 gelin ayakkabısı modelleri size yardımcı olacaktır. Modellerde genellikle sade ve şık görünüm ön planda yer almaktadır. Modelleri incelediğinizde de bunu rahatlıkla fark edebilirsiniz. Farklı ve çılgın bir tasarımdan yana iseniz rengârenk bir ayakkabı da tercih edebilirsiniz. Modaya uygun bir model tercih ederseniz rahatlığınızı daha ön planda tutmanızda fayda vardır. Her yıl mutlaka rahatlığınızı düşünen tasarımların da var olması içinizi rahatlatacaktır. 2017 yılında genellikle taş detaylarının ağırlıklı olması gelin olduğunuzu size hissettirmeye yetecektir.

Boyunuz eğer partnerinize göre kısa ise uzun bir gelin ayakkabısı modelleri tercih etmeniz uyumlu olmanızı sağlayacaktır. Eğer boy farkınız yoksa daha kısa topuklar giyerek uyumu yakalayabilirsiniz. O gün hayatınızın dönüm noktasında mükemmel ve kusursuz görünmek isteyeceğiniz duadır. Hayatın kurallarında da gelin damada göre kısa olma kuralını uygulayıp size yakışanı tercih edin.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.