Makyajda yeni trend kontür uygulaması

2017 Palto Trendleri

2017 Tesettür Nişanlık Modasında Setrenur İmzası

En İyi Nikah Elbisesi Nasıl Olmalıdır


2017 Gelin Ayakkabısı Modelleri

Ayakkabı Modelleri 29/11/2016

Gelinlik ayakkabısında tercih edilebilecek olan birçok farklı stil bulunmaktadır. Doğru ayakkabıların kullanılmasıysa doğru bir görünümün oluşmasını sağlayacaktır. Gelin ayakkabısı düz beyaz olarak tercih edilebileceği gibi farklı modellerde de tercih edilebilir.  Eğer ki uzun boylu değilseniz platform topuklu ayakkabı giyerek boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz. Ancak stiletto ayakkabılar daha zarif bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır.

Taşlı ayakkabılar ise nikah elbisesinin vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Nikah elbiseleri gelinliğin aksine sade görünümlü elbiselerdir. Bunun için elbiseye hareket katmak amacıyla taşlı ayakkabı tercih ederek kombininizi canlandırabilirsiniz. Bunun yanı sıra bantlı ayakkabılarda yine nikah elbisesi için tercih edebileceğiniz ayakkabılar arasında bulunmaktadır.

Yüksek topuklu ayakkabılar boyunuzu olduğundan daha uzun gösterecektir. Ancak eğer ki elbisenizden ayakkabı görünüyorsa o halde kaba ayakkabılar yerine daha  zarif ayakkabılar tercih edilmelidir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.