Çiçek Desenleri Elbise Modelleri Yeniden Hayatımızda

Yeni Etek Modelleri (Mini Etek, Midi Etek,Uzun Etek)

Nişanlık Modelleri

Kışlık Spor Elbise Modelleri


AYAĞINIZDAKİ ŞIKLIĞIN MİMARİ; HOTİÇ

Ayakkabı Modelleri 03/05/2017

Ayaklarınızın kıymetini biliyorsanız Hotiç 2017 kreasyonu tam da kıymet bilen ayaklara uygun tasarlanmıştır. Kreasyonda yaza dair tüm detayları görmeniz mümkündür. Hem renk hem tasarım hem şıklık bu gibi daha birçok ayrıntı tam da size uygun olarak düşünülmüştür. Beğenmemeniz için hiçbir nedenin yer almadığı bu kreasyon yaz renkleri ile doludur. Ayağınızın sağlığını bir hayli önemseyen bu markada her zevke uygun bir parça görmeniz mümkündür. Tasarladığı ürünlerin kendine özgü oluşu ve belirli bir müşteri kitlesine hitap etmesi bu markanın hızla ilerlemesinde etkilidir. Size özel ve sizi düşünen bu marka çizgisini ilk günkü koruyan ve üzerine halen daha bir şeyler koymaya da devam eden bir markadır.

Yaz aylarında plaja giderken ya da yazlığınızda gezintiye çıktığınızda tercih edeceğiniz Hotiç terlik modelleri ayaklarınızdaki şıklığı gözler önüne sermektedir. Terlik giyerken ayağınızda yok hissini bu markada rahatlıkla yaşayabilirsiniz. Kemerli ve çift bantlı olan modeller orta yaş bayanlar için ideal olup ayağınızı rahat hissedeceğiniz modellerdir. Hakiki deri kullanımına önem veren Hotiç yıllardır adını ayakkabı alanında kabul ettirmiş ve size hizmet etmeye devam etmektedir. Ergonomik oluşu ayağınızda rahat kullanım açısından güzel bir özelliktir.

Özellikle genç kesimin giymekten usanmadığı parmak arası terlik modelleri bu markada da her sezon tasarlanan ve epey de alıcısı olan bir modeldir. Rahat kullanmanız açısından parmağınızın arasında gelen kısmın daha yumuşak olması tercih edilme boyutunda önemlidir. Bayanların alışveriş konusunda hassas olduğunu unutmamalı aklına düşeni de yapacağını hatırlatırız.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.