Balıkçı Yaka Kazak Kombini

Caterpillar ve Greyder Ayakkabı Modelleri Üzerine Bir Değerlendirme – Ayakkabı Online!

BERSHKA YENİ KOLEKSİYON ELBİSE MODELLERİ

KOTON Kaşe Kaban Modelleri ve Fiyatları


2017 KISA GECE ELBİSE MODELLERİ

Gece Elbisesi 07/01/2017

Gece davetleri için tercih edeceğiniz gece elbisesi akşam boyunca sizin rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlayabilecek en önemli etkenlerdendir. Gece elbisesi seçiminde fiziğinizi göz önünde bulundurarak seçiminizi yapmanız en doğru karardır. Gece elbisesi günlük hayatta kullandığınız elbiselerden daha şık ve parlak bir görüntüye sahip olmalı ki gece boyunca tüm gözler sizin üzerinizde olabilmeli. Gece kıyafeti arayışına girdiğinizde bu yıl daha çok ön plana çıkan ve moda olan kısa gece elbisesi modelleri arasından kendi tarzınıza uygun olan seçimleri yapabilirsiniz.

Dantelli elbise modelleri

Her yıl olduğu gibi 2017 yılında da kısa gece elbiselerinde dantel detayına oldukça yer verilmiştir.

  • Siyahtan vazgeçemeyen kişiler farklı kısımlarda dantel detayının yer aldığı düz kesim elbiseler arasından tercihlerini yaparak geceye en iyi şekilde hazırlanabilirler.
  • Kırmızı renkte üzerinde siyah dantel detayının yer aldığı kısa gece elbise modellerini ayakkabı ve takı detayı ile tamamlayabilirsiniz.
  • Romantik bir hava oluşturmak isteyen kişiler daha çok pastel tonların yer aldığı dantel detayını içeren düz kesim kısa elbise modellerini tercih edebilirler. Şık bir ayakkabı ile elbisenizi tamamlayabilirsiniz.
  • Dantel detayına kollarda da yer verilmiştir. Sık kullanılan elbise kolları ve etek uçları dantel detayını çok iyi taşımaktadır. Dantelli elbise tercih edecek kişiler vücut tipine uygun, düz kesim kısa elbise modellerini şık stilettolar ile tamamlayarak kendi tarzlarını ortaya koyabilirler.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.