Stiletto Ayakkabı Modelleri

Elbise Tasarımları

Hamile Tulum Modelleri

Midi Etek Nasıl Kombinlenir?


DANTELLİ NİKÂH ELBİSESİ

Gece Elbisesi 20/04/2017

Genç kızların en önemli günlerinden biri olan nikâh merasimi gelin ve damat için dönüm noktasıdır. Nikâh elbisesi, davetliler, masa düzeni, saç modeli, çiçeği, damadın takımı ve ayakkabısı derken birçok ayrıntıya gelin tek başına ilgilenmek ister. Özellikle bayanların bu günde gösterdiği üstün çaba sadece mükemmel bir gün geçirmek adınadır. Yeni bir yıla girmekle beraber tasarlanan bu yılın moda elbiselerini vitrinlerde görmeniz mümkündür. Sade ve şıklıktan yana olan bayanların tercih ettiği elbiseler dışında asaletli ve gösterişli olan bayanların tercihleri elbiseleri de görmek mümkündür. Dantel tercihleri tüm gelinleri zarif görünmesi konusunda oldukça başarılı bir seçimdir.
Nikâh gecenizde tüm gözlerin sizin üzerinizde olacağını düşünmeniz size heyecanlandırsa da kusursuz olmanız bu heyecanınızı kapatma konusunda oldukça başarılıdır. Dantelli nikâh elbisesi vücudunuzda kapatıcı özelliği ile tercih edilse de transparan bir elbise de cüretkârlığınızı gözler önüne sermenizde size destek verir. Elbise seçiminde nikâhın yapıldığı mekân oldukça önemlidir. Düğün sırasında olacak gelinliğiniz buna şahitlik ederken nikâh salonunda ise kısa ya da uzun elbiseniz şahitlik eder. Elbiseler seçerken mekânın çok önemli olduğunu unutmamak gerekir.
Günümüzde düğün merasimleri yaz kış demeden her mevsimde tercih edilmeye başlanmıştır. Nikâhınız eğer sonbahar ya da kış aylarına denk geldiyse uzun kollu nikâh elbisesi tercih edebilirsiniz. Kendinizi sıcak ve rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Uzun kollu modellerde dantel detaylarının olması zarifliğinizin ortaya konmasında mantıklı tercihtir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.