BERSHKA Elbise Modelleri ve Fiyatları

Platform Topuk Ayakkabı Modelleri

2017 Sonbahar – Kış Trendi

Mezuniyet Elbisesi İçin Püf Noktalar


Düğün Gecesi Doğru Elbise Seçimi

Gece Elbisesi 15/08/2016

Yakın arkadaşınız, akrabanız, kardeşiniz evleniyor. Ne giyeceksiniz? Giydiğiniz elbise modeli şık ve aynı zamanda sizi yansıtan karakterde niteliklere sahip olmalı değil mi? Aylar öncesinden başlayan düğün hazırlıkları sırasında birçok kez düğünde hangi elbiseyi giyeceğim düşüncesi kafanızda dönüp durmuştur.

Screenshot_5

Bir kadın düğüne gidiyorsa belirli şeylere dikkat etmekle yükümlüdür. Asla gelinden daha güzel olmamanız ve beyaz giymemeniz gereklidir ama bu o gecenin en göz alıcı kadınlarından biri olmayacağınız anlamına gelmez. Sizin için düğün gecesi doğru elbise seçimi yapmanıza yardımcı olacak ve sizi yansıtacak birkaç elbise modeli bulduk. Elbise modellerini incelerken aynı zamanda tarz olarak da size fikir verecek olan bu güzel abiye modelleri seveceksiniz.

Gelinin 1. derece yakınıysanız (kardeş – abla – kuzen) bu durumlarda kesinlikle daha özenli olmak zorundasınız. Geline yakın olmak size abiye elbise seçerken daha özgür olma imkanı da sağlar yani bir nevi durumu abartma imkanınız olur. Seçeceğiniz kıyafet ile göz kamaştırırken düğün sahibi olduğunuzu göstermesi şarttır.

Screenshot_2

Screenshot_1

Gelinin yakın arkadaşısınız ya da damadın arkadaşısınız, bu durumda düğün sizin için eğlenmek ve bir sürü hatıra biriktirmek anlamını taşıyacaktır. O halde yapmanız gereken size rahat hareket imkanı sağlayan kısa modelleri seçmek ve düğüne gideceğinizi unutmayarak daha hareketli, modern kesimleri tercih etmek olacaktır.

Screenshot_4

Screenshot_3

Her ne kadar elbiseler ile alakalı olmasa da düğün gecesi saçlarınızı olabildiğince toplamaya çalışın, eğer sizin için topuz fazla alaturka ise at kuyruğu ya da örgü modelleri kullanın. Saçınızı açık kullanmayı tercih ederseniz de doğal dalgalı modelleri tercih ederek saç aksesuarları tercih edin. Çok daha hoş bir görüntüye kavuşacağınıza emin olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.