Miss İpekyol Yeni Sezon Ürünleri ve Fiyatları

2017 TESETTÜR NİŞANLIK MODASINDA SETRENUR İMZASI

GAP İLE SPOR YAPMANIN RAHATLIĞI

Nedime Elbisesi Modelleri


Kadife Gece Elbisesi

Gece Elbisesi 08/01/2017

Kadife 2016 yılında ayak seslerini duyuran kumaşlardan biri olduğu gibi cazibesi ile de büyüleyen bir kumaş olmaya devam ediyor. Bu kumaş kullanılarak hazırlanan kıyafetler ise bayanların şu sıralar en sevdiği detayları içermesinden dolayı birinci sırada yer alıyor. Özellikle gece davetlerinde etkileyici duruşu ile dikkat çeken kadife gece elbisesi modelleri her geçen gün yeni modelleri ile vitrinleri süslemeye devam ediyor.

Balık Kesim Kadife Abiyelerle Şıklığı Yakalayın!

Kadife elbise modelleri içerisinde en sık tercih edilen model balık kesimler oluyor. Kadife balık kesim gece elbiseleri bayanların vücut hatlarını ortaya çıkarırken bir yandan da çekici görünmelerine yardımcı oluyor. Üst kısmı transparan detaylar ile süslenmiş modellerin yanı sıra üstü kadife alt kısmı transparan detaylarla süslü olan modellerde göze çarpıyor. Uzun kollu balık kesim kadife elbiseler daha sevilirken yarım kol geniş yakalı gece elbiseleri de tercih ediliyor.

Cüretkârlığın Simgesi Taşlarla Bezeli Kadifeler!

Kadife gece elbiseleri genellikle cüretkar bir duruşu simgelediğinden dolayı hafif detaylar yerine yine cüretkar parçalar ile detaylandırılması gerekiyor. Bunun içinde taşlarla bezeli hale getirilen kadife gece elbiseleri daha çarpıcı bir duruşa sahip olmanıza yardımcı oluyor. Kimi zaman yaka kısımlarında kimi zaman eteklerde kimi zamanda sırt detaylarda ortaya çıkan bu taşlar zengin bir görüntü sunduğu gibi ihtişamı da simgelemesi ile kadınları farklı bir dünyaya götürüyor.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.