Göndermeleri seven kadınlara; yazılı bereler

BERMUDA ŞIKLIĞI U.S POLO’ DA

Nişanlık Modelleri

Nikah Elbisesi Trendleri


MEZUNİYET ELBİSESİ İÇİN PÜF NOKTALAR

Yıllardır çaba sarf edip mezun olacağınız gün gelip çattığında acaba ne giysem telaşına mutlaka düşersiniz. Mezuniyet kıyafeti tercih ederken birçok modeli düşünebilirsiniz. Mezuniyet gecesi birbirinden farklı göreceğiniz giysilerin arasında en şık olma gayretiniz bu özel gün içindir. Rengi, boyu, şekli derken bunları düşünürken içinden çıkılmaz bir hal alan seçimler sizi bunaltabilir. Kombin yaparken şık olmak da ön planda olacağı için genelde elbise tercihleri sizi rahatlatacaktır.
Mezuniyet törenleri sonrasında eğer bir eğlenceye katılacaksanız tercihinizi uzun bir elbiseden yana da sade bir abiyeden yana kullanabilirsiniz. Gecenin şık bayanı siz olmak istiyorsanız iddialı renkler yerine daha ağır renkler tercih edebilirsiniz. Bayanların siyah aşkı bu törende de en çok tercih edilen renk olmaktadır. Mezuniyet günü elbisesi olarak araştırma yaptığınızda sonucunuz sizi mutlu etmeyecektir. Bu nedenle özel bir gün için elbise alacağınızı belirtirseniz alternatifleriniz oldukça çoğalacak sizde mutlu olacaksınız. Rahat hareket etmeniz açısından kendinizi iyi hissedeceğiniz modelleri tercih etmelisiniz. Yıllardır dirsek çürüttüğünüz emeklerinizin strestini iki üç saate sığdırmak için rahat olmalısınız.
Mezuniyet yaşı 24 ya da 25 olduğu için size uygun şirin elbise seçimleri tercih etmelisiniz. Yaşınızdan büyük ve ağır elbiseler şıklık yarışında arkada kalmanıza neden olabilir. Çok canlı renkler ya da ışıltılı elbise tercihleriniz mezuniyet elbisesi kapsamında tercih edilmeyen modellerdir. Yaşınıza uygun tercih edeceğiniz önü mini arkası uzun elbise modelleri ya da balık elbise modelleri sizi daha şık göstermeye yetecektir.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.