Kız Bebek Abiye Modelleri

Dar Paça mı, İspanyol Paça mı ?

MAVİ JEANS 2017 YAZ BASKILI TSHİRT MODASI

RAMAZAN AYINDA OKUNACAK DİLEK DUASI


Straplez Elbise Modelleri ve Kombinleri – Yılbaşı Özel

Yılbaşında ne giyilir ? , Straplez Elbise Nasıl Olur ? sorularınıza yanıt vermek istiyoruz.

Straplez elbiseler bir çok alanda kullanılabilir. Ama dikkatlice giyilmesi gereken bir modeldir. Straplez elbiseler yaz ve ya kış kullanılabilir farkılı takılar ve aksesuarlar ile her giyindiğinize de size farklı bir tarz yaratır. Yılbaşı yaklaşıyor yılbaşına özel olarak bir kombin yapmak istiyorsanız bu modelleri görmelisiniz. Straplez elbise giyimi rahat olduğu kadar kullanımı ve dikkat edilmesi gereken bir elbise modelidir. Vücudunuza tam oturan bir elbise değil ise kullanmayın. Çünkü straplez elbise eğer bol geliyor ise elbisenin düşme olasılığı yüksektir. Ya da elbiseniz dar geliyor ise kol altı ve gögüs yanlarından çıkan vücudunuz size kötü bir görünüm kazandırır.

Straplez elbise modellerinde bayanlar genel olarak düz ve vücudu saran bir model tercih etmesine rağmen pileli etekli olanları ya da belden bağlamalı modelleri de bu sezon trendleri içindedir. Kısa Dar Straplez Modelleri, Kısa Pileli Straplez Modelleri ve Uzun Straplez Modelleri yılbaşınızı kurtaracak modeller olabilir. Sizler için yılbaşına özel modelleri ve kombinleri bir araya getirdik.

Kısa Dar Straplez Modelleri

Kısa Pileli Straplez Modelleri

Uzun Straplez Modelleri

 

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

Saliha ATALAY 07/01/2018

Elbise siparişi hakkında

Elbisesi 06/04/2018

Merhabalar;
Malesef ürün satışımız şuan için mevcut değil sitemizi yeni bir platform ile birleştirerek bu özelliği de aktif etmek için çalışıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.