Kalem Elbiseler Nasıl Kombinlenir ?

2017 File Çorap Kombini

Faculty Paper Topics

Gece Elbisesi Seçimi Nasıl Yapılır ?


2017 Tesettür Nişanlık Modasında Setrenur İmzası

2017 Tesettür Nişanlık Modasında Setrenur İmzası

 

Nişanlılık hazırlıkları sırasında genç kızların en çok titizlendikleri kısım sıranın nişanlık seçimine geldiği kısımdır. 2017 tesettür nişanlık modasında Setrenur imzası ile piyasaya sürülen renkli ve faklı tarzlarda tesettür nişanlık modelleri heyecanlı bayanlara tercih kolaylığı sağlamaktadır.

Saraylı Havası

Altın tonları turkuaz desen ve motifleri ile kendinizi Osmanlı sarayının koridorlarında dolanan bir sultan gibi hissetmeniz mümkün.  Özellikle özel gecenize davet ettiğiniz misafirleriniz arasında belirginleşmek istiyorsanız Setrenur nişanlık kombinleri tam size göre. Ton uyumlu şal ve aksesuar kombinleri ile nişanlığınız sıradan bir abiye gibi görünmekten kurtulacaktır.

Tafta kumaşlar ile daha net duruşu olan bir görünüm sağlayabileceğiniz gibi şifon, tül ve benzeri kumaş seçenekleri ile dilediğiniz tarz ve modelde nişanlık bulma imkânınız da mevcut. Şal hediyeli kombinleri ve uygun aksesuar çeşitleri ile komple bir tesettür nişanlık hizmeti alabileceğiniz Setrenur firması kalite ve modayı takipte iddialı bir görüntü çiziyor.

2017 Tesettür Nişanlık Modasının Dikkat Çeken Noktaları

Renklerin ve kullanılan aksesuarların 2016’ ya göre çok da büyük bir farklılık göstermediği görülen tesettür nişanlık modelleri kabarık eteklerin biraz daha hafiflemesi çiçek ve aksesuarların çeşitlilik kazanması gibi artı noktalardaki değişim ile dikkat çekiyor. Özellikle şalların süslemesinde kullanılan yarım taç veya broş şeklinde kullanılan aksesuarlarda doğa motiflerinin tercih edildiği görülüyor. Yaprak, çiçek ya da kelebek formunda düzenlenmiş aksesuarlarla seçilen tesettür nişanlığın sıradan bir abiyeden farklı hale getirilmesi sağlanmış oluyor.

 

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.