Mezuniyet Elbisesi İçin Püf Noktalar

Gelin Ayakkabıları

KOTON Kaşe Kaban Modelleri ve Fiyatları

COLİN’ İLE YAZ KREASYONUNDA DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEK


DE FACTO TRİKO ELBİSE

Kış sezonu boyunca giydiğiniz ve taşımaktan nefret ettiğiniz ağır kıyafetler bazen sizi bunaltmaya yeter de artar bile. Triko elbise seçimi aynı tarz giyimden de sıkıldıysanız yapabilirsiniz. Tek bir elbise sizi üşütmediği gibi farklı olma çabanızda da sizi destekleme konusunda başarılıdır. Trikoların pamuklu yapısı sizi sıcak tuttuğu için elbise olarak da tercih ettiğinizde soğuk kış aylarında dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilirsiniz. Soğuk kış aylarında bu da giyilir mi diyenlere inat giyeceğiniz bu elbiseler ile herkesin gözde tarzı olabilirsiniz.
Triko kazaklar, bluzler ve elbiseler kış aylarının olmazsa olmaz tercihlerindendir. De facto bu konuda gösterdiği üstün başarılı tasarımları ile seçim yaparken zorlanacağınızdan eminim. Soğuk havaya rağmen üşümüyor olmanız triko kıyafetlerin kaliteli oluşundandır. Triko giysi olarak reyonlarda yer tüm tasarımlar sizin zevkinizi yansıtma hususunda başarılıdır. Kat kat giyinmek yerine sadece triko tercih ederek bu dertten kurtulabilirsiniz. Kombin yaparken genellikle dizlere kadar uzanan bu elbiselerde üzerine giyeceğiniz kabanınız yeterlidir. Bluz olarak triko tercihinde bulunduğunuzda altına giyeceğiniz dar paça pantolon ya da jean harika görünmenize olanak sağlar.

Her mağazada rahatlıkla zevkinize göre bir parça bulmak oldukça zordur. De facto tasarımlarında sizden bir parçayı da içine koyarak tasarladığı için bayanların gözde mağazalarından biri olmuştur. Kışlık triko giysi olarak çeşitlerin çok olması hepsini alma isteğinin kabarmasına sebep olacaktır. Birbirinden şık modellerin olması tarzınızı yansıtmaya yardımcı olduğu gibi tüm kış dillerden düşmeyen tarzınızın da konuşulduğunu duyacaksınız.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.