Yırtık Pantolon Kombini

Dolgunlaştırıcılı Ruj Modelleri

Sateen Ofis Şıklığı

De Facto Elbise Modelleri


En Çok Satılan 9 Mayo ve Bikini Modelleri !

Mayo ve Bikini satışları yazın normal olarak artış gösterirken, İzmir, İstanbul ve Ankara illerinde Haziran ayında devasa bir artış gözlemlendi.

Türkiye’nin en büyük alışveriş sitelerinden biri olan GittiGidiyor yazarları ve blogger ları tarafından açıklanan rakamlar ile Mayo ve Bikini alışverişlerinde sepet tutarı 75 TL ile 560 TL arasında olduğu belirtildi.  Rakamların yanısıra en çok satan mayo modellerinin de listesini çıkartarak bizlere sundu.

En Çok Satılan Bikini ve Maya Modelleri

1 ) Tek Omuzlu Mayo Modelleri

Tek omuz modelleri iddalı ve şık bir görünüme sahiptir. Rahatlığı kadar şıklığı da önemli olan bir modeldir.

2 ) Kroşe Örgü Mayo Modelleri

Daha çok sevimli görünmek isteyen bayanların ve ya seksi görünmek isteyen bayanların tercihi olan bu model rahatlık konusunda tedirginlik yaratabilir, Çünkü örgü ipi önemli kaliteli ve yün örgüleri tercih etmenizi tavsiye ederim.

3 ) Uzun Kollu Mayo Modelleri

Uzun kollu mayolar bu listenin aslında en az tercih edileni ama kolunuzdaki bir yara, pansuman vb. durumlar varsa tercih edilmesi gereken bir modeldir.

4 ) cut-out Mayo Modelleri

Son zamanlarda en çok satılan modellerden olan cut-out modeli bir çok modacının da tercih ve tavsiye ettiği bir model olup gayet de seksi görünmenizi sağlayacaktır.

5 ) Çizgili Mayo Modelleri

Daha klasik ve sade şık bir görüntü istiyorsanız bu modeller tam sizin içindir. Çizgileri vücut tipine göre yatay ya da dikey seçebilirsiniz.

6 ) Püsküllü Mayo Modelleri

Balık eti bayanlar için harika bir modeldir. Ufak detayları gizlemek için püsküllü, fırfırlı gibi modeller tercih etmelisiniz. Hem daha havalı bir görünüm katar hemde saçınızla olan doğru orantıda saçlarınızı ön plana çıkartır.

7 ) Derin V Mayo Modelleri

Listemizin zirve modellerinde biri olan Derin V modeli bir çok bayana hitap eden bir modeldir. küçük göğüslüler, güyük gögüslüler, iç gögüs dövmesi olanlar ve dekolte severlerin en çok tercih ettiği bir modeldir.

8 ) Atletik Mayo Modelleri

Atletik Mayo Modelleri de bir çok bayanın tercih edebileceği bir modeldir. Belirli bölgelerinizdeki detayları kapatarak size hem rahat bir duruş hem de rahat bir yüzme imkanı verecektir.

9 ) İpli Mayo Modelleri

Listemizin en tepesindeki Modelimiz ipli mayo modelidir. Her tip vücut ve göstermek istediğiniz her detayı ortaya çıkartabilecek ayrıca size harika bir seksilik kazandırcak bir modeldir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.