Prenses Gelinlik Modelleri

Uzun Nikah Elbisesi

Instant Solutions To online casino In Detail by detail Detail

ZARA Şort Modelleri ve Fiyatları


EN ŞIK UZUN ETEK KOMBİNLERİ

Günün Elbisesi 07/05/2017

Yazın gelmesiyle göreceğiniz uzun etekler her bayanın vazgeçemediği kıyafetleri arasında yer alır. En şık uzun etek kombinleri genellikle tişört ve etek şeklinde yapılmaktadır. Her parça ile rahatlıkla kombin yapacağınız etekler kendinizi rahat etmeniz açısından çok iyi bir tercihtir. Uzun etek tercihlerinde uzun boylu iseniz geniş ve salaş modelleri tercih edebilirsiniz. Kilonuz varsa bu modeller sizi daha da kilolu gösterebilir. Yaz aylarında en çok dikkat edilen nokta fazla kilolardır. Uzun etekler fazla kilolarınızı kapatma konusunda modele göre değişkenlik gösteren mantıklı seçimdir.

Klasik olarak da giyeceğiniz uzun etekler spor olarak da kombin yapabilirsiniz. Spor tarzda giymek istediğiniz basic tshirt altına uzun etek ve convers muhteşem bir üçlü oluşturmaktadır. En şık uzun etek kombinleri kendiniz de yaparak modanızı kendiniz de ortaya çıkarabilirsiniz. Tam bahar ve kış ayı geçiş sürecinde ne giyeceğiniz konusunda şaşırıyorsanız etek ve bluz üzerine de jean kot ceket harika bir kombin fikri hep aklınızın bir köşesinde bulunmalıdır.

Şıklığınıza çok önem veriyor giyiminize de dikkat ediyorsanız yapmanız gereken modayı yakından takip etmektir. Mutlaka sizden bir parçayı bu şık kombinlerin arasında görmeniz mümkündür. En şık uzun etek kombinleri ayakkabı ve çanta ile de tamamlanabilir. Yaz aylarında rengârenk etek ve basic seçiminden sonra tam tersi yapacağınız klasik ayakkabı ya da sandalet ve çanta kombini farklı tarzınızı ortaya çıkarmada oldukça etkili olacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.