Abiye Ayakkabı Modelleri

YAZ KREASYONUNDA YENİ BİR SOLUK; OLA

Elbise Tasarımları

YILLARDIR DEĞİŞMEYEN TERCİH; NBB


Kalın Kazak Kombini

Günün Elbisesi 23/11/2016

Kalın kazak genel olarak ısınmak için giyilir. Ancak bu sezon ısınmanın dışında moda olduğu için de kalın kazak tercih edilebilir. Kalın kazak doğru şekilde kullanılarak güzel ve hoş bir kombin yapılabilir. Peki, kalın kazak nasıl kombinlenir?

Kalın Kazak ve Tayt Kombini: Kalın kazaklarla yapılan en doğru kombin taytlardır. Taytlar ve kalın bir gömlek kazakları bir arada kullanarak şık, rahat ve salaş bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

Kalın Kazak ve Pantolon Kombini: Elbette ki kalın kazaklarla yapabileceğiniz bir diğer kombin de kalın kazak ve pantolon kombinidir. Bu tarz bir kombini günlük hayatta rahatlıkla kullanabilirsiniz. Böyle bir kombinde kalın kemer kullanarak daha şık ve hoş bir görüntüye de kavuşmuş olursunuz.

Kalın Kazak ve Etek Kombini: Kalın kazaklarla kullanabileceğiniz bir diğer parça ise eteklerdir. Kalın kazak ve etekleri bir arada doğru şekilde kullanmayı başarırsanız hem şık hem de salaş bir görüntüye kavuşmuş olacaksınız. Kalın kazaklarla, etek kullanırken kazağınızın içine  gömlek giymeli ve gömleği kazağınızın içinden çıkarmalısınız. Eteğinizin altına tercih edeceğiniz yün çoraplarla daha salaş ve hoş bir görüntüye kavuşmuş olacaksınız.

Kalın Kazak ve Şort Kombini: Kış mevsiminde genel olarak tercih edilen parçalar pantolonlar olsa da, şortlarda kalın kazaklarla kullanılabilecek olan parçalardır. Kalın kazak ve şortları bir arada kullanırken şort altına mutlaka kalın çorap tercih etmelisiniz. Bu sayede daha doğru bir görüntüye kavuşmuş olursunuz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.