Tesettür Nikâh Elbiseleri

Kalın Kazak Kombini

Meraklısına Japan Style Kabanlar

AYAĞINIZDAKİ ŞIKLIĞIN MİMARİ; HOTİÇ


MANGO ÇİÇEKLİ PANTOLON

Günün Elbisesi 26/05/2017

Geçtiğimiz yaz bayanların gözde giysileri arasında yer alan çiçekli giysiler bu yılda moda olacağa benziyor. Görüntü itibariyle albenisi olan çiçekli pantolon, sempatik görüntünüzü karşı tarafa yansıtma konusunda başarılıdır. Kombin yaparken seçeceğiniz parçaların bu pantolonu kaldıracak tarzda olmasına dikkat etmek gerekir. Mango bu konuda oldukça başarılı olan bir mağaza olup bayanların vazgeçemediği mağazalardan biridir. Yaz aylarında en çok tercih edilen bu modeller kış aylarında da yazı yaşama isteğinize tam anlamıyla cevap vermektedir. Pantolonu giydiğiniz andan itibaren içinizi rahatlatan ve sizi zayıf göstermesi ile vazgeçemediğiniz giysilerin arasına koyarsınız.
Mango yıllardır bayanları tarzını en iyi şekilde yansıtan tasarımlarıyla çizgisini asla bozmayan bir markadır. Bayanların girdiğinde elinin boş çıkmadığı bu mağazada mutlaka kendine yakışan bir parçayı bulup alırlar. Çiçekli pantolon modelleri günlük hayatınızda tercih edeceğiniz bir giysidir. Kendinizi rahat hissettiğiniz acaba ne giysem sorusuna anında cevap verecek bir parçadır. Üzerine giyeceğiniz sade bir gömlek ile harika bir kombin yapabilirsiniz.

Dar paça pantolon modellerinin üzerine kombin yaparken genellikle salaş ya da sade giysiler tercih edersiniz. Rengi doygun bir bluz tercih ederseniz bulunduğunuz ortamda rüküşlüğünüzü kanıtlamış olursunuz. Çiçekli pantolon üzerine giyilecek en güzel kombin sade bir gömlek ya da salaş bir tshirt olmalıdır. Tarzınızı en iyi şekilde yansıtan bu kombinler sizi zarif ve zayıf gösterme konusunda ikna etmeye yetecektir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.