Abiye Elbise Kombinleri

Transparan Nikâh Elbisesi

2017 Gelin Ayakkabısı Modelleri

Nikah Elbisesi Modelleri ve Kombinleri


Saten Gecelik İle Daha Şık Olmak Her Kadının Hakkı

Saten gecelik kadınların en çok tercih ettiği gecelik kategorisinde bulunan ürünlerdendir. Normal gece ürünlerinden bu ürünleri ayıran en büyük faktör parlak ve hafif olmalarıdır. Kadınlar bu modelleri tercih ederken en çok buna dikkat etmektedirler. Bu modeller Türkiye’de birçok mağaza da bulunakla beraber en dikkat çekici çeşitleri ile Vixson’da bulunmaktadır.
Site içerisinde birçok renk ve bedende bulunan bu modeller kadınlar tarafından oldukça tercih ediliyor. Hem rahat olmalarının yanı sıra seksiliği de oldukça yüksek olan bu ürünler kadınların bu yüzden favorisini haline geliyor. Saten gecelik modelleri fiyat olarak da Vixson.com içerisinde oldukça uygun %50’ye varan dönemsel indirimler modellerin tercih edilmesinde önemli bir rol oynuyor çünkü tüketici ürünün en iyisini isterken en ucuzunu da talep ediyor aynı zamanda. Siteye bakıldığı zaman güvenilir bir site olduğu aşikar kredi kartınız ile veya kapıda ödeme olarak güvenle alışveriş yapabiliyor ve saten gecelik gibi ürünlere kolaylıkla sahip olabiliyorsunuz. Modellerin renklerine değinecek olursak başlıca renkleri kırmızı, fuşya, siyah, beyaz ve gri olarak karşımıza çıkıyor. Modeller genelde boyundan askılı olmakla beraber özellikle kış aylarında daha fazla tercih edilen uzun kollu şekilleriyle de kadınlara hitap ediyor. Saten gecelik de beden konusuna da değinecek olursak genelde likralı kumaşlardan oluşan bu ürünler giyen kadının vücudunda esniyor ve sıkmıyor zaten site üzerinde de S-M-L seçenekleri ile en çok tercih edilen beden seçenekleri sunuluyor.
Müşteri geribildirimlerine bakılacak olursa saten gecelik siparişleri müşterilerine büyük bir hızla ulaşıyor. Site hızlı kargolama yaptığı için siparişler hızla yola çıkarak 2-3 iş günü içerisinde olması gereken yerde yani müşterisinin elinde oluyor.

Kadınlar Neden Saten Gecelik Tercih Ediyor?

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere kadınlar rahatlık ve şıklık için saten gecelik tercih etmektedirler bu ürünler gece yatarken iyi bir uyku için ideal olmasının yanı sıra kadını gece daha iyi göstererek çiftler arasındaki gece bağlarını kuvvetlendirmektedir. Aynı zamanda gece yatak odası ürünü olmasının yanı sıra sabah uyanıldığında iyi bir sabahlık görevi de görebilmektedir. Özellikle uzun saten gecelik modelleri bunun için oldukça ideal durumdadır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.