Kışın Moda Renkleri

LC Waikiki Hamile Kıyafetleri

Tül Etek Nasıl Dikilir

Omre Saç Uygulaması Nasıl Yapılır?


YAZA KOTON İLE MERHABA DEYİN

Günün Elbisesi, KOTON 30/04/2017

Yaz aylarının vazgeçilmez giysisi olan boydan elbise rahat bir gün geçirmenizde önemlidir. Tek bir parça olmasından dolayı ne ile kombin yapacağınızı sizi düşündürmeyen bir giysidir. Koton giysi konusunda tüm modelleri ile vitrinlerde yerini almıştır. Yaz aylarına uygun pamuk oranı yüksek elbiseleri ile bayanların en çok tercih ettiği markalar arasındadır. Sıfır kol ve tshirt kol ile tasarlanan elbiseler günlük hayatınızın bir parça olmaktadır. Çizgili elbise modelleri ile de ilgiyi üzerine toplayan marka kilo problemi olanlar için idealdir. Diz üstü ve boydan olarak da göreceğiniz bu elbiseler fiyatları bakımından oldukça uygundur. Bayanların hoşuna giden fiyatların olması bayanlar arasında yavaştan rekabete de yol açacağa benziyor.

İş hayatınızda da çekinmeden giyeceğiniz bu elbise modelleri yarın ne giysem telaşesini de sona erdirmektedir. Güzel bir babet ayakkabı ile kombin yapabildiğiniz gibi spor ayakkabı ile de kombin yapacağınız boydan elbiseler yaz aylarında kendinizi iyi hissetmeniz açısından da mantıklı bir kombindir. Şık bir bileklik ile de kombininizi tamamlayabildiğiniz gibi fular ile de bunu deneyebilirsiniz.

Bayanların yakın markajında olan bir başka giysi de tulum elbise modelleridir. Alt kısmı pantolon üst kısmı askılı ya da straplez olan bu giysiler günlük hayatınızda da tercih edebilirken iş hayatınızda da ceket ile rahatlıkla kombin yapabilirsiniz. Koleksiyonu incelediğinizde koton markasının bu konuda başarılı olduğunu görebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.