LCW TESETTÜR KIYAFETLER VE FİYATLARI

Boy Friend Pantolon Nasıl Giyilir.

Dar Paça mı, İspanyol Paça mı ?

Yeni Sezon Ayakkabılar


Çekici Görünmek İçin Yapılması Gereken 5 Şey !

Güzellik 23/08/2016

1 ) Vücudunuzu Ortaya Çıkartın.
Mümkün olduğunca dekolte ve fiziğinizi güzel gösteren kombinler yapmayı tercih edin. Küçük kemer, kolye gibi aksesuarlar ile vücut hatlarınızı ortaya çıkartıcak detaylarıda unutmayın.

2 ) Dudaklarınıza Özen Gösterin
Dolgun ve parlak görünen dudaklar her zaman sizin faydanıza olacaktır. Dudaklarınıza düzenli olarak bakım yapın ve dudaklarınıza hep nemlendiricili parlatıcılar sürerek ortaya çıkartın. Erkekler dudakları sever.

cekici-gorunmek-yapilmasi-gereken-5-sey-3

3 ) Uzun Kipriklerin Etkisi

Kipriklerinize çok dikkat edin. Eğer kısa kiprikleriniz varsa yapay kiprikler takabilirsiniz. Kiprikler size ilk bakıldığında göze çarpacak noktadır. Düzenli olarak temiz, bakımlı ve rimelli olsunlar.

Beauty female eye with curl long false eyelashes - macro shot over white background

4 ) Boy Faktörü En Önemli Etken

Boy her bayanın sevdiği bir özellik olduğu gibi bunu erkeklerde isterler. Eğer uzun boylu, bakımlı ve düzgün bir fiziğiniz varsa sizi asla gözardı etmeyeceklerdir. Boyunuz size göre kısa ise platform topuklu ya da Topuklu stiletto modelleri tercih ederek boyunuzu uzatabilirsiniz. Ayrıca Dik bir duruş ve yürüyüş ile bu görüntünüzü destekleyin.

cekici-gorunmek-yapilmasi-gereken-5-sey-5

5 ) Dantelin Muhteşem Büyüsünü Kullanın

Mini bir elbise yada etek altında dantelli güzel bir çorap harika bir görünüm kazandıracaktır. Danteli fazla abartmadan sade bir şekilde tüm alanlarda kullanarak Retro bir görünüş elde edebilirsiniz.

cekici-gorunmek-yapilmasi-gereken-5-sey-6

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.