Victoria’s Secret Meleğinin Hamile Stilleri

Sateen Ofis Şıklığı

HARİKA PENTİ BİKİNİ MODELLERİ VE FİYATLARI

Gri saç modası erkeklere de sıçradı!


Güzellik Uzmanlarına Göre 2016 Yılının En İyi 5 Makyaj Malzemesi

Güzellik 16/08/2016

Birçok güzellik uzmanı bir araya geldi ve 2016 yılının en iyi 5 makyaj malzemesi nedir, belirlediler. 5 makyaj malzemesi içinde ruj, bronzer, göz kalemi gibi birçok seveceğiniz ürün var. Son dönemde oldukça hareketli olan kozmetik sektörü içindeki markalardan seçim yapmak oldukça zor olsa da güzellik uzmanları bizim için en iyi ürünleri belirlemiş gibi duruyor. İşte belirlenen ürünler;

 

Güzellik Uzmanlarına Göre 2016 Yılının En İyi 10 Makyaj Malzemesi

  • Maybelline Sensational Vivid Matte Likit Ruj: Ezber bozan bir kırmızı ruja hazır olun. Bu rujun kalıcılığı üst seviyede ve aynı zamanda dudaklarınızı kurutmuyor. Nemlendirici özelliği sayesinde pul pul görünüme neden olmuyor.

    Güzellik Uzmanlarına Göre 2016 Yılının En İyi 10 Makyaj Malzemesi 5

  • Rimmel London Magnif’Eyes Çift Etkili Krem göz farı ve Eyeliner: Kalıcılığı üst seviyede olan bu çift taraflı kalem sayesinde hem fazla ürün taşımaktan kurtulacaksınız hem de gece makyajına geçiş çok kolay bir hal alacak. Bir tarafı eyeliner diğer kısmı krem far olan bu kalem sayesinde işleriniz kolaylaşacak.

 

Güzellik Uzmanlarına Göre 2016 Yılının En İyi 10 Makyaj Malzemesi 4

  • Make Up For Ever Suya Dayanıklı XL Göz Kalemi: Muhteşem pigmentli yapısı ve kalıcılığı ile havuzda, denizde dahi kullanabileceğiniz göz kalemleri yaz aylarında kurtarıcınız olacak ve artık göz makyajınız akmayacak.

Güzellik Uzmanlarına Göre 2016 Yılının En İyi 10 Makyaj Malzemesi 2

  • Lancome Juicy Shaker Pigment Infused Bi Phased Dudak Yağı: Yapış yapış olmadan dudaklarınıza bakım yapacak ve harika bir duruş sağlayacak bu dudak yağını ünlendiren Suzy Gertein oldu. Harika bir bitişi var ve herkesin kullanabileceği bir ürün.

Güzellik Uzmanlarına Göre 2016 Yılının En İyi 10 Makyaj Malzemesi 3

  • NARS Likit Laguna Bronzer: Sıcak ve kahveregi bir ton olan bu bronzer mineralli yapısı ile nemlendirici etkiye de sahiptir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.