Nişanlık Modelleri

GÜNLÜK AYAKKABILARIN ŞİRİNLİĞİNE HAYRAN KALACAKSINIZ

KOTON KAZAK MODELLERİ

Uzun Elbise Trendleri


Omre Saç Uygulaması Nasıl Yapılır?

Güzellik 19/08/2016

Omre modası bir anda hayatımıza girdi ve kendini çok sevdirdi. En iyi kısmı yıllardır sarışın olmak isteyen, saç uçlarının renklerini açtırmak isteyen, farklılık peşinde olan kişilere yeni bir soluk olması oldu. Omre saç herkes tarafından çok sevildi ancak bilindiği gibi bu uygulamayı yaparken sonuçtan mutlu olmayan birçok kadın oldu ve bizler anladık ki bu uygulama herkesin harcı değil.

Omre kelime anlamı olarak gölge demek. Saçınızın belirli kısımları bu işlemler ile beraber açılıyor ve saçınızın tonlamalar ile gölge kazanması sağlanıyor. Saçınızın omre uygulamasına uygun olması için üst kısımların koyu alt kısımların yani uçların açık tonlarda olması gereklidir.

bazı bayanlar tamamen doğal saçı üzerine bu uygulamayı yaparken bazı bayanlar da saçının taban rengini değiştirerek bu uygulamayı yapmaktadır. Saçınızın taban rengini değiştirdiğiniz zaman daha sık bakım yapmanız ve boyama işlemi gerçekleştirmeniz gerekecektir.

Omre uygulamasından verimli sonuç almanız için saç ve göz renginizi baz alarak uygulamalar yapmanız gerekmektedir. Hayatınızda keskin değişiklikler istiyorsanız tabii ki yeşil, mavi, kırmızı, gri gibi renkler de tercih edebilirsiniz. birçok farklı renk ile bu uygulamayı yapan kişiler de var ancak bilmelisiniz ki renkli boyalar saçınızdan hızlı bir şekilde akar ve yeniden boyatmanız gerekir.

Omre uygulamasını çeşitli markaların omre setini alarak evde siz ya da bir arkadaşınızdan yardım alarak da yapmanız mümkün.

Screenshot_1 Omre Saç Uygulaması Nasıl Yapılır 99 Omre Saç Uygulaması Nasıl Yapılır 8 Omre Saç Uygulaması Nasıl Yapılır 7 Omre Saç Uygulaması Nasıl Yapılır 6 Omre Saç Uygulaması Nasıl Yapılır 5 Omre Saç Uygulaması Nasıl Yapılır 3 Omre Saç Uygulaması Nasıl Yapılır 2 Omre Saç Uygulaması Nasıl Yapılır

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.