Güzellik Uzmanlarına Göre 2016 Yılının En İyi 5 Makyaj Malzemesi

HER ZEVKE UYGUN FAİK SÖNMEZ KOLEKSİYONU

Dar Paça mı, İspanyol Paça mı ?

Özel Tasarım İle Şıklığınıza Şıklık Katın


Yaz kış vazgeçilmez trend: Siyah Jean!

siyahjean

Siyah Jean hayatımıza girdiğinden beri çeşitli zamanlarda kurtarıcımız oldu. Hemen hemen her şekilde kombinleyebildiğimiz bir siyah jean gardıroplarımızın olmazsa olmazı haline geldi. Hayatımıza giren ve çıkaramadığımız parçalardan olan siyah jeane son bir yıldır yüksek bel skinny jeanler de dahil oldu. Sahi yüksek belden önce bu beli kısa rahatsız pantolonları nasıl giyiyorduk biz? diye sorar olduk.

2016 bahar modası ile hayatımıza giren siyah yırtık kotlar hala raflarındaki yerini koruyor. Çok sevilen ve kendi stilinize kolay uyum sağlayan skinny yüksek bel yırtık kotlar bu sonbahar – kış sezonunda da üstünüzde kalabilir. Çünkü siyah jean artık çok mu çok moda!

Peki, kombini bu denli kolaymış gibi görünen siyah jeanleri üniversite öğrencileri daha çok kullanırken artık çok küçük hareketler ile şık hale getirerek akşam yemeklerine, akşam kahvelerine giymek de mümkün. Aşağıda gördüğünüz gibi, siyah jean vücudu toplayan ve daha sıkı gösteren kalıbı, siyahın asilliğini yansıtan sizlerle buluşunca böyle güzel kombinler ortaya çıkıyor!

 Yüksek bel skinny siyah jean ile kombinler

4

7

 Yüksek bel taşlanmış siyah jean kombini

3

1   2

  Yırtık diz siyah jean kombinleri56

 Günlük jean kombinleri

kombin2 kombin1

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.