KOTON ELBİSE MODELLERİ VE FİYATLARI

Kalem Etek Nasıl Kombinlenir ?

BENETTON Hırka Modelleri ve Fiyatları

The Best Reason You Should Not Get online casino


Çiçek Desenleri Elbise Modelleri Yeniden Hayatımızda

Moda Haberleri 16/08/2016

2016 yılı enerjisi oldukça yüksek bir sene olarak devam ediyor. Yaz koleksiyonlarının hala büyük ilgi gördüğü dönemde her kadının dolabında yerini alması gereken parçalardan bahsetmezsek olmaz. Yaz bitiyor demeyin! Çünkü hala enfes parçalar vitrinleri süslüyor ve bu yıl koleksiyonlarda yer alan ürünlerin modası kolay kolay geçecek gibi değil.

2016 yaz elbiseleri yaza özel birbirinden güzel desenler ile gönlümüzü kazanmayı başardı. 2016 elbise modelleri bizi çiçek, şal, çizgi gibi desenlere zaten hazırlamıştı ancak biz kimonolarla gelen muhteşem elbiselerin bu kadar güzel olabileceğini tahmin etmemiştik.

Modern kesimlere sahip birbirinden şık ve iddialı elbiseler hepimizin enerjisini yaz ile beraber son derece yükseltti. Modern olmasının yanı sıra bu elbise modelleri oldukça rahat. Rahat dediğimiz zaman genel olarak aklınıza gelen tanım 2016 çiçek desenli elbise modelleri için feminen bir duruştan uzak olduğu fakat yanılıyorsunuz son derece kadınsı bir duruşa sahip tüm bu elbiseler.

Kadınsı kesimleri ve özgür duruşları ile bu elbiseleri çok seveceksiniz. Şifon, saten, keten, viskon gibi birçok kumaşın kullanıldığı yaz koleksiyonlarında kendinize dair parçalar bulacağınız kesin.

Bu elbiseleri nerede giyeceğim diyorsanız; isterseniz bir akşam yemeğinde saçlarınızı sıkı bir topuz yapıp, koyu bir makyaj ile ya da günlük olarak saçlarınız dalgalı ve açıkken bir sandalet ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her parçayı kaldırabilecek olan bu elbiseleri isterseniz mini şortlar ile de kombinleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.