Küçük Çanta mı, Büyük Çanta mı ?

Dar Paça mı, İspanyol Paça mı ?

BÜYÜK BEDENİN VAZGEÇİLMEZ MARKASI

La Senza İç Giyim Modelleri ve Fiyatları


Sonbahar Düğünü İçin Gelin Saçı Aksesuarları

Moda Haberleri 19/08/2016

Yaz yerini son bahara bırakırken evlilik telaşı hala birçok bayan için devam eder durumda. Her genç kızın en büyük hayali akılda kalan, güzel bir gelin olmaktır. Bu hayali gerçekleştirmeyi başaran bir gelin düğünde mutluluktan havalara uçar. Sonbahar düğünü yapacaklar için yağmurlar nedeniyle genelde duvak kötü bir seçenektir. Taç ile süslenmiş bir gelin saçı modeli de çok tercih edilir değildir. Demode seçimlerden uzak durmak isteyen sonbahar gelinleri için yeni bir moda var.

Gelin saçı aylar öncesinden tasarlanmaya başlanır. 2 3 prova yapılır ve son halini alana kadar bayanlar birçok kez fikir değiştirir. Duvak genel olarak saça oturtulduğu için sonbahar da kirlenecek bir duvak aynı zamanda gelinliğinize gölge düşürecek, saçınızın bozulmasına ihtimal verecek bir duvak anlamına gelmektedir.

Biz diyoruz ki gelin saçı aksesuarları ile duvakları kenara bırakın ve saçlarınıza yıldızlar takılmış gibi olsun. Işıl ışıl bir saç aksesuarı ile muhteşem görünmeniz ve herkesin size imrenerek bakmasını sağlamanız mümkün.

Gelin saçı aksesuarı sayesinde isterseniz bohem isterseniz klasik bir tarz yakalayabilirsiniz. Aksesuarları saçınız açıkken, örgülü bir modelde iken ya da topuz yapmışken kullanmanız mümkün. Size göstereceğimiz örnekler sayesinde siz de gelin saçınız için farklı modeller düşünebilirsiniz. Bu aksesuarları size kuaförünüz getirtebilir ya da İnternet’te bulunan birçok site gönderim yapabilir hatta benim aklımda bir model var diyorsanız kendiniz bir gümüşçüye ya da aksesuar yapan kişilere tasarlatabilirsiniz.

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.