BENETTON Hırka Modelleri ve Fiyatları

Kırmızı Olsun Bir Tane Eksik Olsun Mu Diyelim?

Tesettür Gelinlik Modelleri

Fabrika Yeni Sezon Elbise Modelleri


İŞ ELBİSESİ KOMBİNLERİ

İş Elbisesi 07/05/2017

Özellikle çalışan bayanların en büyük endişesi “Acaba yarın ne giysem?” sorusunu defalarca kendilerine sormasıdır. İş elbisesi kombinleri özellikle mağaza vitrinlerinde sıkça gördüğünüz ve hoşunuza da giden yakıştırmalardır. Çalıştığınız işinize göre değişkenlik gösterecek bu kombinlerde en çok rahat etmeniz önemlidir. Saatlerce ayakta veya oturarak çalıştığınız için sizi sıkan ve bunaltan kıyafetler kötü bir gün geçirmeniz konusunda başarılı olacaktır. En çok tercih edilen kombinler arasında kalem etek ve gömlek yer almaktadır. Zarif ve şık görünmeniz açısından oldukça başarılı bir tercih olan bu kombin ile dikkatleri üzerinize çekmek basittir.

İş konusunda daha serbest ve rahat bir yerde çalışıyorsanız tercih ederken kendinizi kasmazsınız. Mavi jean üzerine giyeceğiniz bluz günü geçirmenizde yeterlidir. Bluz sevmiyorsanız salaş bir gömlek de kombin yapabilirsiniz. Eğer ki jean giyemiyorsanız ya da yasaklı kıyafetler arasında ise uzun bir elbise de tercih edebilirsiniz. Günlük iş elbisesi kombinleri sizi streste sokmayacak kadar kolaydır. Saatlerce düşünmenize gerek kalmadan kendinizi iyi hissedecek parçaları giyip çıkmanız en fazla 10 dakikanızı alır. Uzun etek üstü basic tsihrt de yapılabilecek kombinler arasındadır.

Resmi bir kurumda çalışıyorsanız tercihlerinizi genellikle daha resmi renk ve tarzlardan seçmeniz gerekecektir. Tercihler arasında bayanların favori olan kombini etek üstü ceket ya da pantolon üstü ceket olanıdır. Klasik iş elbisesi kombinleri arasında her daim modası geçmeyen yakıştırma bu şekildedir. Etek ve gömlek ya da dar paça klasik bir pantolon üzeri gömlek derken bu kombinleri de çoğaltmamız mümkündür.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.