En Şık Uzun Etek Kombinleri

Abiye Elbise Kombinleri

Kısa Mezuniyet Elbiseleri

Gelinlik Seçimi Nasıl Yapılır?


AYAKLARINIZDA BAMBİ ŞIKLIĞI

BAMBI, Markalar 22/06/2017

Ayakkabı denilince alternatif markalar arasında yer alan Bambi her sezon olduğu gibi bu sezon da uygun fiyatları ile ciddi alıcı kitlesine hitap etmektedir. Yaz aylarının gelmesiyle renklenen vitrinler dikkat çekme konusunda oldukça başarılıdır. Tasarımlarında rahat giyime önem veren marka yaz boyunca ayağınızdan çıkarmayacağınız tasarımlarıyla görücüye şu aylarda çıkmıştır. Yoğun bir alıcı kitlesi olan bu markada aradığınız tüm tarz ayakkabı, babet, sandalet modellerini bulabilirsiniz. Şeker mi şeker renkleri ile genç kızların hayranlıkla alıp zevkle giyeceği tasarımlar yakın çevrenizde dikkatleri üzerinize çekmede başarılı olacaktır.
Şort ya da bir etekle rahatlıkla giyeceğiniz babet ayakkabı modelleri uygun fiyatları ile serisini tamamlamak isteyeceğiniz tasarımlardır. Etek üzerine giyeceğiniz basic tshirt ve bu babet ayakkabı kombininizi anında tamamlamanızı sağlayacaktır. Kombin yaparken acaba nasıl oldu sorusunu kendinize sormayacağınıza emin olabilirsiniz. Bayanların saatlerce gardolabının karşısında acaba ne giysem telaşesine inat rahatlıkla kombin yapıp kendi modanızı yaratabilirsiniz. Şıklık adına tüm detayları üzerine çeken babet ayakkabılar iş hayatınızda da çekinmeden giyeceğiniz tasarımlardır. Taş veya işleme detaylı olan modellerin üzerine giyeceğiniz klasik bir etek mükemmel durduğunuzu kanıtlamaktadır.
Burnu açık olarak da tasarlanan babetler 2017 yaz sezonu için ideal bir tasarımdır. Ayaklarınızın terlemesine imkân vermeyen bu tasarımlar kapri giyerek kombin yapacağınız tarzdadır. Püskül, işleme veya taş gibi detaylara yer vererek kaliteli ve şık görünümü kreasyonunda yer vermiştir. Uygun fiyatları olan Bambi markası yaz aylarında hareketli bir sürece kendini çoktan hazırlamıştır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.