Tesettür Giyimde Moda

Hair Mascara ile Güzel Görünen Saçlar

Abiye Elbise Ve Çanta Uyumundaki Detaylar

Uzun Nikah Elbiseleri


BERMUDA ŞIKLIĞI U.S POLO’ DA

Markalar, US POLO 23/06/2017

Spor giyime düşkün olan bayanların tercihleri arasında yer alan U.S Polo bu yaz da renkli tasarımlarıyla aklınızı başınızdan alacağa benziyor. Bayanların kendilerini rahat hissettiği zaman etrafınızdaki insanlara saçtığı pozitif enerji güzel kombini yakaladıysa mümkündür. Rahatsız ve birbiri ile uyumsuz giysiler giydiyse mutluluk hormonları harekete geçmez. Ne kadar mutlu olmak için uğraşsa da kötü giyinmesi mutsuzluk hormonları zirveye taşımaya yetecektir. Bayan her yerde bayandır. Neşesiyle, sevgisiyle, kadınsı oluşu ile karşı cinsi etkilemeyi başarabilir. Yeter ki istesin.
U.S Polo spor giyime daha ağırlık veren koleksiyonunda yer verdiği tasarımlarından yola çıkarak kendinize ait klasik giyimi de yansıtacağınız tasarımlarıyla her sezon popüler marka olmaktadır. Özellikle bermuda modelleri klasik olarak da tercih edildiği gibi spor olarak da tercih edilebilir. Bu giysi genellikle diz üstünden 5 veya 10 parmak kadar daha yukarda klasik şort özelliğini de almış erkek giyimden esinlenerek tasarlanmış şortlardır. Üzerinize giyeceğiniz atlet ya da tshirt ile rahat kombin yapacağınız giysilerdir. Kanvas kumaş ya da denim kumaş özelliği ile de karşınıza çıkan bermudalar altına giyeceğiniz klasik ya da spor ayakkabı ile de uyum sağlanabilen giysilerdir.
Ciddi alıcı kitlesi olan bermuda koleksiyonu özellikle yazlığınıza giderken yolculuk sırasında ya da alışveriş sırasında kendinizi rahat ve özgür hissetmek amaçlı giyebilirsiniz. Şık bir çanta ve ayakkabınızla kombin yapabileceğiniz bu giysi çeşitine aslında ne giyerseniz o hali alabilir.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.