En Şık Uzun Etek Kombinleri

Tesettür Giyim Kolaylıkları

Yeşil Çayın Faydaları Nelerdir ?

DANTELLİ NİKÂH ELBİSESİ


2016 / 2017 Colin’s Sonbahar Kış Kreasyonu

COLIN'S 31/03/2017

2016 / 2017 Colin’s Sonbahar Kış Kreasyonu

Colin’s çizgisi ile yeni moda trendlerinin birleştiği bir sonbahar kış kreasyonu piyasaya çıkıyor. 2016/2017 Colin’s sonbahar kış kreasyonu bol desenli parçalar, renkli ve eğlenceli tasarımlar ile oldukça ilgi çekecek gibi görünüyor.

Colin’s Dış Giyim

Broker kumaş adı verilen iri motifli, bol işlemeli kumaşların ağırlıkta olduğu tasarımlar ve tam zıttı olacak şekilde daha çok maskülen hava verecek şekilde tasarlanmış kesimler Colin’s 2017 kışı için hazırladığı dış giyim kreasyonunda piyasaya sürülüyor. Sonbahar ve kış denilince akla gelen koyu ve tek renkler ile sade ve sıkıcı kesimlere karşın Colin’s; olabildiğince cıvıltılı, olabildiğince kalabalık ve olabildiğince renkli bir tasarım ile adeta ezberleri yerinden ediyor gibi görünüyor.

Kullanılan Kumaşlar, Aksesuarlar ve Seçilen Özel Renkler

Colin’s sonbahar kış koleksiyonu için kullanılan kumaşlar arasında en dikkat çekeni sezonun neredeyse tüm markalar tarafından tercih edilen kumaşı olan kapitone kumaşın olduğu görülüyor. Aksesuar kullanımında sınırsız özgürlük tanıyan modelleri ile enerjik bir sonbahar kış sezonu geçirmenizi sağlayacak Colin’s 2016/2017 kreasyonu arma ve rozetlerin ifade özgürlüğü ile dopdolu bir giriş yapıyor. Sezonun favori rengi olan serenity, Colin’s tasarımlarında da sıkça kullanılmış durumda.

Colin’s Trikolar

Tüylü, kalın örme, boğazlı yumuş yumuş triko kazak ve hırkalar ile bu sonbahar kış piyasada olan Colin’s burada da renkli tarzından ödün vermiyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir