ADL Gece Elbisesi Modelleri ve Fiyatları

Abiye Ayakkabı Modelleri

Sırt Dekolteli Abiyeler Kırmızı

Diyetinize Nekadar Özen Gösteriyorsunuz


DE FACTO TRİKO ELBİSE MODELLERİ VE FİYATLARI

DEFACTO, Markalar 22/06/2017

Yaz kış fark etmeksizin şık olmak isteyen bayanlara göre tasarlanan triko giysiler kış aylarının vazgeçilmez giysisidir. Yakın çevrenizde kombinleriniz ile dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız bu tarz giysileri tercih edebilirsiniz. her giysi ile rahatlıkla kombin yapacağınız trikolar özellikle bir dar bir pantolon üzerinde tercih ettiğinizde gözler direk sizin üzerinizde olacaktır. Mevsim geçişlerinde de rahatlıkla giyeceğiniz bu giysiler kendinizi rahat hissetmeniz açısından da oldukça mantıklıdır. Pamuksu dokunun teninize temasından asla rahatsız olmayacağınız trikoların salaş modelleri de çok tercih edilmektir.
Son dönemlerde elbise modelleri de bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Elbise üzerine takacağınız aksesuar ya da giyeceğiniz bot ya da ayakkabı ile saniyeler içerisinde kombin yapabilirsiniz. Triko giysi modelleri kış aylarına geçiş dönemlerinde şıklığınızı gözler önüne sermede oldukça başarılıdır. Kış aylarında kat kat giyinmeye inat sadece bir elbise giyerek daha rahat ve zarif görünebilirsiniz. Bayanların tek bir giysi giyerek kombin yapması acaba yarın ne giysem telaşına da son vermektedir. Saatlerce gardolabınızın başında oturma derdine bu elbise modelleri ile son verebilirsiniz.
Bayan her yerde bayandır. Gerek iş hayatında gerekse sosyal hayatında asla süsünden ödün vermez. Bakımlı ve şık olmak bayanların olmazsa olmazıdır. Kışlık triko giysi giyerek dar bir pantolon ile kombin yapmanız sadece saniyelerinizi alacaktır. Bu gibi kolay kombin yapacağınız kıyafetler tercih ederseniz daha mutlu olursunuz.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.