Lc Waikiki Mont

Meraklısına Japan Style Kabanlar

KOTON Kaşe Kaban Modelleri ve Fiyatları

Sateen Ofis Şıklığı


GENÇ KIZLARIN OXXO ÇILGINLIĞI

Markalar 25/05/2017

Bahar ve yaz koleksiyonunda iddialı tasarımlarıyla adını duyuran marka gençlerin gözdesi olmaktadır. Oxxo bahar koleksiyon kategorisinde yer alan pantolonlar şıklığınızı gözler önüne sermede oldukça iddialıdır. Özellikle pantolon tasarımlarında bilek kısmına eklenen fermuar detayı ile çift yönlü kullanmanız avantajlıdır. Saniyeler içinde pantolon saniyeler içinde kapri olan tasarımlar genç kızların vazgeçilmez giysileri arasında yer alır. Üzerinize giyeceğiniz salaş bir bluz ile günlük hayatta en çok tercih ettiğiniz kombinler arasında yer alır. Bunun dışında daha ince kumaş pantolon tasarımları da alışverişe giderken kıyafet denerken rahat giyip çıkarmanız açısından mantıklıdır. Üzerine giyeceğiniz ince bir atlet ve gözlük ile anından şıklığınızı yaratabilirsiniz.
Elbiselerinde yer verdiği canlı renkleriyle kendinizi sempatik bir hale sokmanız kaçınılmazdır. Tiril tiril yazlık elbise tasarımları gönlünüzü çalacak kadar harika görünmektedir. Bayanların yaz aylarında tercih edeceği giysi modelleri arasında yer alan elbiseler popüler bir görüntüye sahip olmanızda etkilidir. Erkek arkadaşınızla gideceğiniz bir yemek bu elbise modelleri ile anlam kazanacaktır. Kendinizi rahat hissetmenizi sağlayan modeller ciddi anlamda vazgeçilmezleriniz arasındadır. Askılı modelleri ile dikkat çeken elbiseler yırtmaç detayı ile kadınsı ruhunuzu rahatlıkla yansıtmaktadır.
Giysi kategorilerini incelerken dikkatinizi çeken ilginç ayakkabı tasarımları ile bu yazın dikkat çeken bayanı olabilirsiniz. Yaz renklerine tasarımlarında yer vermesi kombin yapmanız açısından da oldukça mantıklıdır. Topuklu olmayan ayakkabı modellerine ağırlık veren marka ayak sağlığınıza verdiği önemi bir kez daha ön plana çıkarmıştır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.