Kış geliyor! 2016’nın şık botları…

Payetli Elbise Modelleri

Sezonun Yeni Trendi “Bol Kesim Kombinler”

Nikah Elbisesi Trendleri


GÜNLÜK AYAKKABILARIN ŞİRİNLİĞİNE HAYRAN KALACAKSINIZ

Markalar 18/06/2017

Ramazan ayında sevginin en yoğun olduğu şu sıralar tam da annenize hediye almayı düşünürken DeriStudio tasarımları tam da annenize göre; gözden geçirmelisiniz. Günlük ayakkabı olarak geçen rahatlık ve şıklığı ilk bakışta hissedeceğiniz bu ayakkabıları çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Hakiki deri oluşuna hayran kalacağınız bu ayakkabıları her türlü giysiniz ile kombin yapabilir, uyumu yakalayabilirsiniz. Yaz aylarına ait canlı ve pastel renkleri koleksiyonunda yer veren DeriStudio kaliteli olmasıyla da tercihleriniz arasında yer alacaktır.
Ayaklarınız eğer ince ve uzun ise bu günlük ayakkabı modelleri tam da istediğiniz tarzdadır. Ayak üstüne gelen kısmın dikiş detaylı olması biraz da spor özelliğini ön plana çıkarmıştır. Klasik olarak giymek istediğinizde de tercih etmekten asla çekinmemelisiniz. Çantanız ya da kemerinizle uyumlu kullanabilirsiniz. Kombin yapmak için saatlerce düşünmenize bile gerek yoktur. Günlük hayatınızda ya da yakın çevrenizle vakit geçirme sırasında kendinizi rahat hissetmek istiyorsanız bu modeller tam size uygundur. İdeal bir bayanın ayakkabı seçenekleri arasında mutlaka bu modellere de yer vermesi gerekir. Kadınsı kimliğinizi daha ön plana çıkaran ve sizi şık gösteren ayakkabı tarzıdır.
İş yemeğine gitmeniz gerekiyor ve günün başından itibaren düşünmekten sıkıldıysanız pantolon üzerine bir gömlek ve altına da tercih edeceğiniz günlük ayakkabı kreasyonundan canlı bir ayakkabı sizi mükemmel gösterebilir. Giysinizi ön plana çıkarıp dikkatleri bu kombin ile üzerinize çekebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.