Alveo Kesim Kıyafetler Nasıl Kullanılmalıdır?

2017 Modası Volanlı Kollar

Mezuniyet Elbisesi Nasıl Seçilir ?

EN ŞIK UZUN ETEK KOMBİNLERİ


HARİKA PENTİ BİKİNİ MODELLERİ VE FİYATLARI

Markalar, PENTİ 24/06/2017

Penti kalitesi ile herkese kendini kanıtlamış ürünler ile emin olduğumuz bir giyim markası. Yeni sezonda Bikini Modelleri kesinlikle bayanların kendisine hayran bırakacağına eminim. Tarz, stil ve kesimin muhteşem uyumu diyebiliriz. Fiyatlar ise hem ucuz hem de bayanların tam tarzını, stilini ve hatlarını belli edecek bir ürünler. Renkli ve ipeksi bikini modelleri ile yazın güneşi siz olacaksınız.

Penti bikini modelleri kumsalda rahat etmenizi düşündüğü gibi bronzlaşmanıza göre tasarlanmış modelleri vardır.  Monokini modelleri ve mayo modelleri de aynı şıklıkta üreten Penti bu yaz kesinlikle tercih sebebi olacaktır. Monokini modellerinde yüksek bel modeller olması çocuklu bayanların hem daha fit görünmesini sağlayacağı gibi rahat hareket etmemizi sağlayarak bize büyük avantaj sağlamış oluyor. Monokinilerde daha simetrik düz renkler seçilmesinin yanısıra Mayo modelleri daha canlı ve desenli renkler ile cıvıl cıvıl bir görünüme sahip olmamızı sağlıyor.

Tüm modellerinde dikiş izi olmadan üreten Penti kumaş kalitesini de düşünerek kopan askı ipleri riskini de kesinlikle düşünerek üretim yapmaktadır. Kaliteli ürün kullanmak hem bütçemiz açısında hem de en önemlisi kadınsal hastalıklara karşı daha güvende olmamızı sağlıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

*