Sırt Dekolteli Abiye Modelleri

Mezuniyet Elbisesi Nasıl Seçilir ?

Yeni Trend Payet Elbise Nasıl Giyilir ?

TRİKO ELBİSE MODELLERİ


Mango Çiçekli Pantolon Modelleri ve Fiyatları

MANGO, Markalar 17/06/2017

Yaz aylarının en çok tercih edilen çiçekli kumaşları her yıl moda olmaya devam etmektedir. Çiçekli pantolon olarak karşımıza çıkan ve yaz aylarının trend giysisi olan tasarımlar bayanların asla hayır diyemeyeceği türdendir. Her giysi ile rahatlıkla kombin yapabilir, kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Hayat dolu ve sevecen görüntünüzü bu pantolon tasarımları ile daha ön plana çıkarabilirsiniz. Yaz aylarında pantolon kullanımı biraz azalsa da bu tasarımlar ile kullanım oranı biraz daha yükseleceğe benziyor. Yazın o çiçeklerin pantolona yansıtılması tam da yaza uygun bir tasarımdır. Pantolonda çiçek detaylarının fazla olmasından dolayı kombin yaparken üzerine giyeceğiniz bluz ya da gömlek daha sade olmalıdır.
Yıllardır bayanların beğenisi kazanan Mango her sezon moda olmaya devam etmektedir. Moda çizgilerini her tasarımda yer vermesi de modayı takip etme gayretine girmemenize gerek kalmamaktadır. Çiçekli pantolon modelleri daha çok ayak bileğinizin üzerindedir. Ayak bileğinize kadar uzanan pantolonlar sizi sıkacağı için genellikle tasarımlarında buna dikkat etmiştir. Yaza dair sarı, kırmızı, yeşil, mor, pembe renklerin ağırlıklı olması pantolon tasarımlarına ayrı bir heyecan katmıştır.
Kombinlerinizin vazgeçilmezi olan aksesuarlar pantolon ve gömlek kombinlemesinde ağırlıklı tercih edilmektedir. Kombin yaparken her iki giysinin de hareketli olması göz yoracağından dolayı bir parçanın sade olması oldukça önemlidir. Bunun dışında ayağınıza giyeceğiniz stiletto tarz ayakkabılar kombininizi tamamlama konusunda sizi bir numara yapacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.