Pembe Hayranı Olanlara Tüyolar !

TESETTÜR GİYİMDE DEVR-İ TESETTÜR ÇÖZÜMÜ

MANGO ŞIKLIĞI BU SEZON DA ZİRVEDE

Aksesuar Modası


MANGO ŞIKLIĞI BU SEZON DA ZİRVEDE

MANGO, Markalar 08/08/2017

Her bayanın favori markaları vardır. Bir giysi almaya karar verirse ilk tercih ettiği marka odur. Mango yaz kreasyonu oldukça renkli tasarımlara yer vermektedir. İncelediğinizde renklerin pastel ve şıklığını görmemeniz mümkün değildir. Ciddi derece beğeni toplayan bu tasarımlar sezon başladığı andan itibaren ciddi alıcı kitlesine ulaşmıştır. Yaz aylarına hazırlık yapan kadınların beğenisine sunulan bu tasarımlar kombin açısından da rahatlıkla ve düşünmeden yapabileceğiniz şekildedir. Şıklığı ve albenisi yüksek olan bu tasarımlardan en az üç dört parçasını gözünüze bir bakmada kestirmiş olmalısınız. Rahat giyim ve klasik giyimi aynı koleksiyonda yer vermesi alternatifleri çoğaltmaktadır.
Tasarımların arasında farklı tarzları içinde barındıran pantolon modelleri bu sezon oldukça konuşulacağa benziyor. Farklı kesimler ve renklerin yer aldığı bu modellerin alıcısı da epey fazladır. Son dönem salaş ve boru paça şeklinde dikkat çeken pantolon modelleri hareket ederken rahat olmanız açısından müthiş tasarımlardır. Renk açısından da aslında tüm renkleri görebileceğiniz bir koleksiyon olmuştur. Salaş sıfır kollu bir bluz ile ya da tshirt ile kombin yaparak günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Pantolon demek bayan için rahatlık demektir. Sürekli etek veya elbise giymekten sıkılan bayanlarımız için bir lükse demektir.
Koleksiyonda dikkatleri üzerine çeken dar paça pantolon tasarımları her yıl moda olurken bu yıl da moda olmaya devam etmektedir. Klasik giyimde de tercih edilen bu modeller hayatınızın her alanında giymekten sıkılmayacağınız giysidir.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.