Batik İlkbahar/Yaz İndirimli Kısa Elbise Modelleri ve Fiyatları

Elbise Modelleri

Ünlülerin Instagram’daki Moda ve Tarz Fotoğrafları

Abiye Elbise Ve Çanta Uyumundaki Detaylar


2017 Tesettür Gelinlik Modasında Setrenur Gelinlik

2017 Tesettür Gelinlik Modasında Setrenur Gelinlik

 

Tesettür giyim artı hassasiyet noktaları da olan bir giyim çeşidi olması sebebiyle kombinlemek ve parçaları birleştirmek noktasında daha fazla titizlik gerekebilmektedir. Özellikle de tesettür gelinlik söz konusu olduğunda bu titizlik daha da artıyor.

Vücut hatlarını mümkün mertebe geri planda kalacak ancak kalın bir beyaz örtüye sarılmış gibi de görünmeyecek gelinlik tasarımları elde edebilmek işin temel noktası olarak görünüyor. Bu noktada 2107 tesettür gelinlik modasında Setrenur Gelinlik kalitesi ile dikkatleri çekiyor.

Yeni Yıl Yeni Tarz

2017 gelinlik modasının en belirgin özelliği olarak karşımıza hafif uçuş uçuş tüller çıkıyor. Özellikle etek kısmında kullanılan ve köpük köpük bir görünüm elde edilmesini sağlayan incecik tüller sayesinde çok daha zarif çok daha yumuşak ve sakin bir görünümün elde edilmesi sağlanmış oluyor. Setrenur Gelinlik dantel ve gipürleri 2017 tesettür gelinlik modellerinde daha çok üst kısmı süslemek ve duvaklar ile etek uçlarını hareketlendirmek amaçlı kullanılıyor. Böylece satışa sunduğu gelinlik modellerine zarif bir imza atılmış oluyor.

Boyun kısımları kullanışlı ve şık duruşu açısından genellikle yüksek boğaz veya hâkim yaka olarak seçilen tesettür gelinliklerde bu tercih 2017 de de devam ediyor.

Küçük Renkli Dokunuşlar

Gelinliklerin beyaz ve tonları olarak çeşitlenen renk dünyaları içine her geçen gün farklı tonlar dâhil oluyor. Bu elbette direk gelinliğin kumaş rengine yansımıyor. Ancak çiçekler ve gelin başı, çiçekler ve duvak kombini şeklinde yapılan tasarımlarda mevsime uygun çiçek renkleri 2017 tesettür gelinlik modasının diğer belirgin özelliği olarak karşımıza çıkıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.