Deri Ceket Kombinleri

Payetli Elbise Modelleri

SONBAHARIN GÖZDESİ SÜET PARÇALAR

Gri saç modası erkeklere de sıçradı!


Dantelli Nikâh Elbisesi

Nikah Elbisesi 01/04/2017

Dantelli Nikâh Elbisesi

Her gelin adayı nikâh gecesinde oldukça zarif ve şık görünmek ister. Bunun için nikâh alış verişinin büyük bir bölümünü nikâh elbisesi için ayırmaktadır. Arkadaş tavsiyeleri marka araştırmaları derken nikâh gecesi için en uygun nikâh elbisesi arayışı sürer gider.2017 yılının da gelmesiyle birlikte her alanda yenilikler yaşanırken bu yenilikler nikâh elbiselerine de yansımış durumdadır. Özellikle göze çarpanlar arasında ise dantelli nikah elbisesi dikkat çekiyor. Nikâh elbisesi üzerine özenle işlenmiş danteller nikâh gecesinde fark yaratmanıza imkan sağlıyor. Ayrıca şık görünümün yanı sıra dantelli modeller sadeliğin ve masumiyetin öne çıkarılması açısından önemli bir tercihtir.

Mini Dantelli Nikâh Elbiseleri

Mini orta ve uzun boylarda istenilen tarza göre bulunabilen dantelli nikah elbiseleri arasında mini dantelli nikah elbiseleri masumiyetin gösterilmesi ile birlikte cüretkar duruşuyla dikkatleri toplamaya yetecektir. Dantel işlemelerin göz kamaştırıcılığının üzerine bir de mini tarzın çekiciliği eklendiğinde gecenin büyüleyici güzelliğine sahip olabilirsinizSadece mini modeller değil midi ve uzun nikâh elbise modelleri de tüm dikkatlerin sizde olmasını kolaylaştıracaktır.

Uzun Kollu Modeller

Nikâhınızı sonbahar ya da kış mevsimi gibi planlıyorsanız burada uzun kollu modelleri düşünebilirsiniz. Uzun kollu nikah elbisesi seçiminde saç modeli önemli bir detaydır. Uzun kollu modellerde daha çok topuz şeklinde yapılan tarzlar daha uygun düşebilir. Uzun kollu nikâh elbiselerinin kol kısımlarında işlenen güpür ve dantel işlemeler oldukça şık görünmenizi de sağlar.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.