Saten Gecelik İle Daha Şık Olmak Her Kadının Hakkı

Philips Tv Tamir Onarım Servisi

Panasonic TV’leriniz İçin Ataşehir’de Hizmetinizdeyiz

Takım Elbise Nasıl Kombinlenir ?


Dantelli Nikah Elbisesi

Nikah Elbisesi 05/01/2017

Nikahınıza dantellerle bürünmüş zarif bir elbise ile gitmek ister misiniz? Her sezon moda olmayı başaran dantelli modeller nikah salonlarında da yerini almaya devam ediyor. Sizde bu model ile zarifliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Masum bir duruş isteyenlerin tercihi olan dantelli nikah elbisesi modelleri için maksi ve midi tasarımların yanı sıra mini modeller de sunuluyor. Bayanlar daha çok midi dantelli nikah elbiselerini tercih ettiklerinden dolayı sizde bu tarz bir model düşünebilirsiniz.

Transparan Dantelli Modeller Harika!

Cüretkar bir duruşa sahip olmak ve zarafeti de elden bırakmak istemiyorsanız transparan dantelli nikah elbiseleri içerisinden birini seçebilirsiniz. Transparan detayları ister sırt bölgenizde ister dekoltenizde isterseniz de etek kısımlarında kullanarak iki farklı tasarımı bir araya getirmenin şıklığını yaşayabilirsiniz. Dantelleri uzun kollu nikâh elbiselerinde kollarda da kullanabilirsiniz.

Uzun Kollu Dantelli Nikâh Elbiseleri Revaçta!

Nikâh elbiselerinde eğer sonbahar ya da kış mevsiminde iseniz uzun kollu nikah elbiseleri tercih edebilirsiniz. Uzun kollu tasarımlar her zaman daha şık ve daha zarif görünmenizi sağladığı gibi dantel detayına göre de sizi farklı biri haline getirecektir. Yarım kollu transparan modellerde şıklığınızı ortaya koyabileceğiniz diğer detaylardan olacaktır. Diz kapağının altında midi boylarda uzun kollu tasarımlar daha sık tercih edildiği için sizlerde bu seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Stilettolar ya da topuklular ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Saç modelinizi ise ense altı topuzlar ile süsleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.