2017 Tesettür Gelinlik Modasında Setrenur Gelinlik

Why I Purchased TWO online casino For My Family

Boyu Uzun Göstermek İçin Moda Hileleri

Kırmızı Kısa Yılbaşı Elbisesi


HAYATINIZIN DÖNÜM NOKTASINI TRENDYOLMİLLA İLE ATIN

Markalar, Nikah Elbisesi 21/06/2017

Hayatınızın dönüm noktası olan ve yuva kurmaya karar verdiğiniz düğün merasimi hayatımızda oldukça önemli bir yere sahiptir. Trendyolmilla düğün koleksiyonu evlilik hazırlığı yapan gelin adayların yakın takibinde olan bir markadır. Farklı ve tarz olmayı daha çok seven bayanların dikkatini çeken koleksiyonu ile şu yaz aylarında dikkatleri üzerine toplamayı başarmış bir markadır. Gelinlik denilince akla gelen kabarık ve ışıltılı modellere inat daha sade ve şık olmak isteyen bayanların tercih edeceği modelleri daha ön plana çıkarmıştır.
Modellerini incelediğinizde dantelli büstiyer olarak dikkat çeken elbiseyi nikâh elbisesi olarak tercih edebilirsiniz. Nikâhınızda bir kuğu gibi mükemmel görünmek isterseniz bu modeller tam size göre. Sırt ve göğüs dekoltelerine ağırlık veren marka güzelliğinizi ön planda tutan modelleri ile sizi kendine hayran bırakmaktadır. Son dönemlerde dantelli giysilerin ağırlıklı tercih edildiği hesaba katılarak tasarlanan bu giysiler özel günlerinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz türdendir.
Düğün merasimlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan nedimeler için de düşünülmüş modellerin olması ilgi odağı olmayı başarmıştır. Boydan nedime elbiseleri daha şık görünüm kazanmanızı sağlayacağından pastel renkleri ile koleksiyonunda ayrı bir yere sahiptir. Aynı zamanda nedimelerin olmazsa olmaz taç detayı da markanın ayrıca önem verdiği detaylar arasında yer almaktadır. Kalabalığın arasında dikkat çekmeyi düşünüyorsanız markanın koleksiyonunu inceleyip kendinize yakışını bulmak için kolları sıvayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.