Yıkılması Gereken Moda Kuralları

Kırmızı Kısa Yılbaşı Elbisesi

2017 Sonbahar – Kış Trendi

DOLCE & GABBANA Çiçekli Yaz Kombinleri ve Fiyatları


MİSS İPEKYOL YENİ SEZON ÜRÜNLERİ VE FİYATLARI

İPEKYOL, Nikah Elbisesi 23/05/2017

Her sezon sizi can evinizden vuran tasarımlarıyla vazgeçemediğiniz marka olan Miss İpekyol bayanların tercih ettiği en gözde markalardan biridir. Tasarımlarında farklılığı tam anlamıyla yansıtan marka özellikle farklı kesim elbiseleriyle dikkat çekmektedir. Derin dekolteli elbiseler, rengârenk bahar havasını size yansıtan giysiler, birbirinden farklı tarz olan bluzler derken gönlünüzde bu markanın ayrı bir yeri vardır. Her sezon yaptığı sezon indirimlerini takip ederseniz daha ucuz fiyatlara marka olan bir giysi alabilirsiniz.
Sezon indirime denk gelip alacağınız gece elbisesi özel günlerinizin vazgeçilmezi olabilir. Gece veya özel günlerde giyeceğiniz elbise tasarımlarını incelediğinizde elbisede farklı farklı ayrıntıları görebilirsiniz. Bir elbisede derin göğüs dekoltesi dikkatinizi çekerken diğer elbise bel dekoltesi dikkatinizi çekecektir. Tamamen sizin dikkatinizi çekecek ve hoşunuza gidecek bölgelerde bunu yapıyor olması almanız için bir taktiktir. Her elbisede farklı bir ayrıntıya dikkat çeken marka alışılagelmiş renklere inat pastel renkleri tercih etmektedir.
Markanın tasarımlarına göz attığınızda sizin için özel olan nikahınızda bile giyeceğiniz bir nikâh elbisesi modellerini görebilirsiniz. Nikâh için genelde beyaz tercih edildiğinden beyaz tasarımların hakim olduğunu göreceksiniz. Beyaz bir elbisenin size ne kadar yakıştığını bu markanın elbise modellerini denediğinizde göreceksiniz. Belden bağlamalı, etek ucu güpür ve dantel detaylı, süper mini ve balık elbise derken birçok alternatifin nikâh için uygun olduğunu görebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.