HER ZEVKE UYGUN FAİK SÖNMEZ KOLEKSİYONU

Burberry Makyaj Ürünleri ve Fiyatları

Yeni Trend Çanta Modelleri

Kız Bebek Abiye Modelleri


Nikah Elbisesi Modelleri ve Kombinleri

Nikah Elbisesi 15/08/2016

Nikah elbisesi kombinleri yapmak hayatımızın en derin konularından biridir. Kombin yaparken çok dikkatli ve özenle seçiyoruz. Peki ya en iyi kombin nasıl olmalıdır. Bu sorunun cevabını kesinlikle burada bulabileceğinize eminim.

1 ) Yaz mevsimi için Kısa Nikah Elbisesi Modeli
Yaz mevsimlerinde genel olarak kısa nikah elbisesi tercih ediliyor. Hem rahat hemde çok şirin bir görüntüsü var. Dezavantajı ise aksesuar ve ayakkabıyı doğru seçmelisiniz.

Uzun kuyruklu modeller son zamanlarda bir çok modacı tarafından ilgi görmekte ve tercih sebebi olmaktadır. Gelin birde bu kısa nikah elbisesi modellerine nasıl bir ayakkabı kombini yapacağımıza bakalım.

Bu senenin favori ayakkabıları hafif dantelli ve ufak süslemeli yüksek topuklular. Çizme şeklinde dantelli olan ayakkabımız ise dantelli stiletto ve çizme karışımı olarak yapılmış ama görünüşü son derece çok hoş oluyor.

 

2) Şapkalı Nikah Elbisesi Modelleri

Şapkalı modeller genelde birçok ayakkabı tarzını kaldırabilecek bir yapıdadır. Converse bile giyebileceğiniz bir modeldir.

3) Salaş Nikah Elbisesi Modelleri

Salaş nikah elbisesi modelleri çok tutulmamasına içlerinde çok hoş modelleri bulunmakta. Bu modeller hem rahat hem kullanışlı hemde kombini en kolay modellerdir. Birçok aksesuar bu elbise üzerinde hiç sırıtmaz.

Son iki modelimiz için ise birçok ayakkabı kombin edebilirsiniz ama ben yinede birkaç tane nikah ayakkabısı hazırladım.