İŞ HAYATINIZIN VAZGEÇİLMEZ MARKASI

Nikah Kombinleri Renkleniyor

Kırmızı Olsun Bir Tane Eksik Olsun Mu Diyelim?

Kısa Nikah Elbiseleri


Tesettürlü Nikah Elbiseleri

Nikah Elbisesi 11/01/2017

Tesettür dünyasının modaya hızlı bir giriş yapması ile başlayan tesettürlü kıyafet furyasına tesettürlü nikah elbiseleri de katıldı. En özel günlerinde farklı ve şık olmak isteyen tesettürlü bayanlar için hazırlanan yüzlerce nikah elbisesi içerisinden seçim yapmak ise oldukça zor. Sizde nikah elbisesi almayı düşünüyor ancak tercihte bulunamıyorsanız işte ipuçları…

Vücut Hatlarınızı Göz Önünde Bulundurun!

Tesettürlü nikah elbisesi alacağınız zaman ilk olarak vücut hatlarınızı düşünmeniz ve vücut özelliklerinize uygun bir elbise seçmeniz gerekir. Eğer kilolu biri iseniz bel kısmınızı zarif gösterecek hafif kabartmalı bir model seçebilirsiniz. Vücut hatlarınıza güveniyorsanız balık kesim bir nikah elbisesi harika duracaktır.

Renklerle Barışık Olun!

Nikah elbisesi dendiğinde herkesin aklına gelen renklerin başında beyaz geliyor olabilir. Ancak daha farklı tonlar deneyebilir ve nikahınızda farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Renk seçimlerinde açık tonlar istiyorsanız toz pembe, krem, kırık beyaz gibi tonlar seçebilirsiniz. Eğer koyu renklerden yanaysanız eskiden olduğu gibi karalara bürünmeyi bir kenara bırakarak mürdüm, zümrüt yeşili, fuşya gibi tonlar da tercih edebilirsiniz.

Modayı Takip Etmeyi Unutmayın!

Tasarımcılar her sene farklı nikah elbisesi modelleri hazırladığından dolayı sizlerde seçimlerinizde yılın tercihlerine dikkat etmeye çalışabilirsiniz. Zaman zaman danteller daha önemli olurken zaman içerisinde taşlı ve sade modellerde modaya uygun bir hal alabiliyor. Hangi modelin sizin için ideal olacağını görmek istiyorsanız mutlaka üzerinize giyerek aynada kendinize bakmalısınız.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

*