Burberry Makyaj Ürünleri ve Fiyatları

DOLCE & GABBANA Çiçekli Yaz Kombinleri ve Fiyatları

En İyi Nikah Elbisesi Nasıl Olmalıdır

Yaz kış vazgeçilmez trend: Siyah Jean!


Uzun Nikah Elbisesi

Nikah Elbisesi 10/01/2017

Nikahınıza sayılı günler kala hala nasıl bir kıyafet seçeceğinize karar veremediyseniz sizler için hazırlanan uzun nikah elbiseleri serisini inceleyebilirsiniz. Mini ve midi nikah elbiselerine nazaran daha farklı ve daha masum bir görüntü sergileyen uzun elbiseler, özellikle bacaklarında fazlalık olan kişiler için ideal bir seçim olabiliyor. Dantelli, taşlı ve ya sade bir şekilde hazırlanan bu modellerden vücut hatlarınıza uygun olanları seçerek güzelliğinizi taçlandırabilirsiniz.

Kırık Beyaz Ön Planda!

Uzun bir nikah elbisesi almayı düşünüyorsanız seçebileceğiniz renk tonları arasında en öne çıkanı kırık beyaz oluyor. Saf beyazın aksine daha romantik bir görüntü sunan kırık beyaz nikah elbisesi modelleri taş detaylarla hareketlendirildiğinde daha çarpıcı bir renk tonu olarak görünüyor. Kırık beyazlar kadar öne çıkan bir diğer renk ise süt beyazı oluyor. Bu renk beyaz tonundan vazgeçemeyenler için ideal olabiliyor. Krem tonları da renk seçimlerinde farklılıkları sevenler için tercih edilebilecek bir renk olabiliyor.

Kloş ve Çan Kesimler Revaçta!

Uzun nikah elbiselerinden yanaysanız ve nikahınızda muhteşem bir görüntü elde etmek istiyorsanız kloş tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Üst kısmı dar alt kısımları ise dökümlü duran tasarımlar ile zarifliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Ayrıca çan kesimli modelleri de tercih edebilirsiniz. Atletik bir vücudunuz varsa ya da fazlalıklarınızdan şikayetçi iseniz çan kesimler sizin için harika bir seçenek olacaktır. Uzun nikah elbisesi seçimlerinde straplez seçeneklerden de yararlanabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.