2017 Tesettür Nişanlık Modasında Setrenur İmzası

Başarısı Kanıtlanmış Meme Büyütme Teknikleri

Meraklısına Japan Style Kabanlar

Pembe Hayranı Olanlara Tüyolar !


18. Yaş Günü Süsleri Tilkishop.com da

Tanıtım 20/02/2017

18. yaş günü, bir insanın hayatında kutlayabileceği en özel günlerden biri. 18 yaş doğum günü süsleriyle bu özel günü çok daha özel kılmak mümkün. Yetişkinliğe adım atılan bu gün için pek çok farklı parti konsepti planlanabilir. Dışarıda herhangi bir mekânda kutlayabilir ya da evinizde bu günün keyfini çıkarabilirsiniz. Eğer evde kutlamayı düşünüyorsanız, hazırlayacağınız atıştırmalıklar için de uygun fiyatlı birbirinden şık süsleme ürünlerini kullanabilir, misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz.

18. yaş günü parti süsleri arasında en popüler olan ürünlerden biri konuşma balonları. “Ohaa 18 olduk”, “ En Fit yaşım”, “18 yaş” konuşma balonları gibi pek çok çeşit online parti malzemesini tilkishop.com’da bulabilirsiniz. Komik parti posterleriyle çok daha eğlenceli hale getirebileceğiniz gibi, şık pasta mumları ve pasta üstü süsleriyle benzersiz doğum günü pastaları tasarlayabilirsiniz. Partinizin tek bir renk ağırlıklı olmasını isterseniz, tüm süslemelerinizi bu renge göre sipariş edebilir, temalı doğum günü yapabilirsiniz. Eğlenceli şapkalar, duvar süsleri, sofra takımları ile ekonomik ve şık bir parti hazırlamanız için hiçbir neden yok.

Sevdiklerinizin de yanınızda olmasını istediğiniz bu gün için çeşitli ürünleri kendiniz de hazırlayabilirsiniz. El yapımı atıştırmalıklar ve bunları süsleyebileceğiniz süslü çubuklar kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizin, sizinle birlikte olan anılarını paylaşacakları bir anı defteri hazırlayabilir, parti boyunca bunu doldurmalarını isteyebilirsiniz. Ya da birlikte çektirdiğiniz fotoğrafların baskılarını parti mekanının çeşitli yerlerine yapıştırabilir, balonların iplerine iliştirebilirsiniz. Doğum günü partinizin ihtiyacı olan en renkli balonları temin ederek, bu ekonomik ama gösterişli parti ürünü sayesinde mekanı çok daha renkli bir hale dönüştürebilirsiniz.

Gelecek hediyeleriniz için de özel bir köşe oluşturarak, hediyelerinizi hoş bir müzik eşliğinde, hediyeyi alan arkadaşınızın sizin için önemli olan bir anısını anlatması ile birlikte açabilirsiniz. Tüm bunları videoya kaydediyor olduğunuzu düşünüyoruz, böylece sonraki yıllar için harika bir parti anısı olacak. Parti gözlükleri, konuşma balonları, parti süsleri ile birlikte arkadaşlarınızla çektireceğiniz her fotoğraf sizin için en önemli hediye olacaktır.

18 yaş doğum günü süslerini en uygun fiyatlarla ve en uygun ödeme koşullarıyla Tilki Shop adresinden temin edebilirsiniz. Ürünleriniz itina ile hazırlanarak kargoya verilir ve adresinize teslim edilir. Mutlu yıllar!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.