Kısa Nikah Elbiseleri

Kemer Kombini Nasıl Yapılır?

Hamile Gecelik Modelleri

En Çok Satılan 9 Mayo ve Bikini Modelleri !


Başarısı Kanıtlanmış Meme Büyütme Teknikleri

Tanıtım 28/04/2017

Bayanların güzellik anlayışları ile göğüslerinin büyüklüğü arasında doğrudan orantı bulunmaktadır. Daha güzel bir göğüs ve vücuda sahip olmak isteyen bayanlar internet üzerinden genellikle doğal yollarla meme büyütme konusunda araştırmalar yapmaktadır.

Asırlardan beridir bayanlarda göğüs büyüklüğü büyük önem taşımaktadır. Kadının güzelliği, cazibesi ve çekiciliği ile göğüs büyüklüğü bağlantılıdır. İnsanlar ise göğüs büyütmek için ameliyat olmayı bile göze alabilmektedir. Bu yüzden dünya çapında en fazla yapılan estetik ameliyatlarının ikinci sırasında meme büyütme yer almaktadır. Tercih etmeniz durumunda meme büyütme İzmir ilinde de cerrahi anlamda hizmet vermektedir. Ancak sizler ameliyat ile değil de doğal yollarla meme büyütmek istiyorsanız bazı detaylara dikkat etmeniz gerekir.

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme
Bu konu oldukça geniş bir kavramdır. Ancak sizlere evde doğal yollarla yapabileceğiniz bazı teknikleri göstereceğiz. Öncelikle beslenme konusunda mutlaka dikkat etmelisiniz. Bayanların tükettiği yiyecekler doğrudan göğüs boyutlarına da etki etmektedir.
meme estetiği
Maydanoz: Bu besin ilk çağlardan beridir meme büyütme işlemi için kullanılmıştır. Maydanozu yemeğin içerisinde ya da pişmiş bir şekilde yemeniz fazla fayda etmeyecektir. Bunun yerine günlük 2-3 dal maydanoz yemeniz yeterli olacaktır. Zamanla sizler de göğüslerinizdeki değişimi fark edeceksiniz.

Kara Üzüm: Kara üzümün çekirdekleri göğüs büyütme için kullanılabilmektedir. Bazı marketlerde kara üzüm çekirdekleri satılmaktadır. Ancak bunlara itibar etmemenizde fayda var. Bunun yerine taze kara üzümün çekirdeğini almak daha iyi olacaktır.

Yer Elması: Ülkemizde de oldukça fazla bulunan yer elması, sıkça tüketildiği takdirde faydalı olacaktır. Yer elması uzun yıllardan beridir göğüs büyütme bitkisi olarak da bilinmektedir.

Doğal Masajlar ile Göğüs Büyütme
Kişi kendi başına yapacağı meme büyütme teknikleri bulunmaktadır. Sabah vakti masaj yapmak için oldukça uygun bir zamandır. Bedenin dinç, kan akışının hızlı olduğu bu vakitte göğüsleriniz için büyütme masajı yapabilirsiniz.
Nasıl Yapılır?
-Göğüs masajında parmak uçlarını kullanmayın. Bunun yerine avuç içleri daha iyi olacaktır.
-Masaj hareketleri sıkıp gevşetme ve yukarıdan aşağı şeklinde olmalıdır. Oval hareketler de uygulanmalıdır.
-Masaj aşırı derece sert olmamalıdır. Rahatsız etmeyen ancak hissedilen bir sertlik uygulayın.
-15 dakikadan fazla masaj yapmayın.

Profesyonel Meme Büyütme
İzmir’de kalıcı ve profesyonel bir şekilde meme büyütme operasyonu Myra Estetiği tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.