Nikah Elbisesi Trendleri

Burberry Makyaj Ürünleri ve Fiyatları

Fötr Şapkalar Nasıl Kombinlenir?

Yeşil Çayın Faydaları Nelerdir ?


2017 TESETTÜR GELİNLİK MODELLERİ

Tesettür 16/05/2017

Hayatınızda bir kere yaşayacağınız ve asla hatıralardan silinmeyecek bir düğün istiyorsanız tesettür gelinlik modelleri incelerken mükemmel olmasını ön planda tutmalısınız. O gecenin en çok konuşulanı ve beğenileni olmanızın tek yolu tercihlerinizi mükemmel yapmaktan geçer. Kusursuz gelinlik seçimi, makyajı ve çiçeği derken dikkatleri üzerinize toplamak bir hayli zordur. Seçimden de ziyade model tercih ederken bedeninize uygun bir model bulmak ve size uygun dikilmesi oldukça zahmet isteyen bir durumdur.
Tesettür gelinlik üreticileri ve bu işi yapan firmaların sadece tesettür gelinlik dikmelerini anlamak çok normaldir. Çünkü açık bir gelinliği tesettüre çevirmek bir hayli zor bir zanaattır. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için üretimden itibaren tesettür olarak tasarlanan gelinlikler daha çok beğenilmektedir. Tesettür gelinlik modelleri yapımı sırasında sürekli provaya gitmeniz gerekecektir. Detayların birden fazla olması mükemmel bir iş çıkarmak açısından önemlidir. Özellikle model seçimlerinde inci detay işlemesi, sırt bölgesinin ipli olması, yaka kısmının hâkim yaka olması derken detayların tam ve anlamlı oturması zaman alan bir o kadar da uğraş gerektiren bir iştir.
Modelleri bakımından A kesim, balık model, prenses model derken birçok detayın olması karar vermeniz konusunda sizi yoracaktır. A kesim ve prenses, tesettür gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilenleridir. Bedeninize uygun olarak tercih edeceğiniz bu kesimler vücut hatlarınızın belli olmaması ve kapatıcı olması konusunda oldukça başarılıdır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.