Yeni Trend Payet Elbise Nasıl Giyilir ?

Alveo Kesim Kıyafetler Nasıl Kullanılmalıdır?

ÇİZME MODELLERİ

Dantelli Nikâh Elbisesi


2017 TESETTÜR NİŞANLIK MODASINDA SETRENUR İMZASI

Tesettür 24/04/2017

Bayanların giyim çılgınlığı firmaları harekete geçirme konusunda yeterlidir. 2017 tesettür nişanlık modellerini incelediğinizden birbirinden farklı ve göz dolduran tasarımların olduğunu görmeniz mümkündür. Tesettür modası son yılların en gözde tarzı olduğu gibi tesettürlü bayanları da memnun etmektedir. Ciddi anlamda emek harcandığını modeli incelerken daha iyi anlarsınız. Zevkinizi yansıtacak bu modelleri giydiğinizde kendinizi daha mutlu hissedeceğinize eminim. Setrenur tasarımlarında farklı olmayı amaçlayan tesettürlü bayanların en çok kendini bulduğu modelleri sizlere sunan bir markadır. Tesettür giyimin moda olmasıyla adını ve markası modelleriyle sağlamlaştıran bir markadır.
Gelinlik, nişanlık, abiye ve nikâh elbisesi gibi her türlü ürün yelpazesini göreceğiniz bu marka her geçen gün tercih edilen mağaza olma yolunda ilerlemektedir. Özel günlerinizde gözde olmak ya da beğenileri üzerinize çekmek istiyorsanız Setrenur nişanlık kombinleri incelemenizde fayda vardır. Farklı tasarımlarını size sunan ve beğeneceğinize emin olan bu marka tesettür giyimde imzasını sağlam bir şekilde atmıştır. Her türlü kumaş ve modeli sizinle buluşturan bu marka şık olmanız ve görünmeniz için elinden geleni yapmaktadır. Kabarık modeller, balık modeller, sadece ve şık modeller Setrenur’ un vazgeçemediği tarzlardır.
2016 çılgınlığına göre biraz daha modellerine sadelik ve şıklık katan Setrenur bu yılda iddialı modellerini size sunmaktadır. Tesettür nişanlık modelleri incelediğinizde genellikle çiçek detaylarına ve pastel renklere daha çok yer vermiştir. Giyeceğiniz nişanlığa uygun şal veya eşarp kombinleri de hoşuna gidecektir. Şıklığınıza ekleyeceğiniz taç ya da broş alternatif takılar arasındadır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.