Askılı Gece Elbisesi

Çanta Modelleri ile Güzelliğinizi Taçlandırın

Panço Kombini Nasıl Yapılır?

Tesettür Gelinlik Modelleri


2017 TESETTÜR NİŞANLIK MODASINDA SETRENUR İMZASI

Tesettür 03/05/2017

Nişanlanmak için gün sayıyorsanız her dışarı çıktığınızda vitrinlere mutlaka göz atıyorsunuzdur. 2017 tesettür nişanlık tasarımları göz doldurmaktadır. Setrenur tasarımlarında her zaman zariflik ve şıklığı ön planda tutan tesettür giyimin vazgeçilmez bir markasıdır. Tasarımlarını incelediğinizde çiçekli modellerin, taş detayların, işleme detayların ağırlıklı olduğunu görebilirsiniz. Farklılık arayanların birinci adresi olan bu marka alışılmış tasarımların dışına çıkarak sizi gecenin en şık bayanı yapmayı amaçlamaktadır.

Nişanınız evlilik yolunda atacağınız adımın en önemlisidir. O gece mükemmel olmak için elinizden gelen her şeyi yapmaya hazırsınızdır. Yüzlerce mağaza dolaşmaya bile razı olduğunuz nişan kıyafeti için aslında çok yorulmanıza da gerek yoktur. Setrenur nişanlık kombinleri ile gecenizin en şık ve göz alıcı kişisi olabilirsiniz. Kombinlerinde genellikle tek bir renk ya da iki renk tasarımları dikkat çekme konusunda oldukça başarılıdır. Modayı size tam anlamıyla yaşatan markada nişanlık olarak inceleme yaptığınızda şifon üzerine tül detayları olan kombinlerin sizi cezp edeceğini rahatlıkla görebilirsiniz. Aynı zamanda nişanlığa uygun hediye edilen şallar kombin yapmanız açısından sizi zorlamayacaktır.

Nişanınızın olacağı mekan oldukça önemlidir. Aile arasında yapacağınız bir nişan için tasarlanan daha az kabarık tasarımlar sizin için daha uygundur. Sadeliği içinde barındıran birkaç çiçek detayının olduğu elbiseler daha çok hoşunuza gidecektir. Tesettür nişanlık modelleri arasında özellikle açık hava da yapacaksınız kabarık model tercih edebilirsiniz. Günün anlam ve önemini daha iyi anlatan tercihler ile hatıralarda kalmanız daha kolay olur.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.